Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Стимулятор росту Вимпел 2

  • Наявність: 1000
  • Код товару: 1138137446-03
Відгуки: (0)
Виробник: Долина

ВИМПЕЛ 2® – комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння і вегетуючих рослин.

Багатоатомні спиртыне менше 300 Г/л

Гумінові кислоти до 30

Карбонові кислоти природного походження 3,0

Тара:
1 л
5 л
10 л

Головною відмінною рисою стимулятора ВИМПЕЛ 2® від свого попередника є оптимально збалансований склад багатоатомних спиртів, завдяки чому препарат не втрачає текучості при низьких позитивних температурах і може застосовуватися при досягненні температури повітря +5°С і вище. До складу препарату входить набір карбонових кислот, які беруть участь у Циклі Кребса, що є ключовим етапом дихання всіх клітин і джерелом енергії для синтезу життєво важливих сполук, таких як вуглеводи та амінокислоти.

Гумінові кислоти представлені їх новітньою модифікацією, яка є власною розробкою (ноу-хау) компанії «ДОЛИНА». Модифіковані гумінові кислоти володіють стійкістю, як в кислому, так і в лужному середовищі, що надає стійкості препарату у широкому інтервалі рН, без зниження його активності.

Маючи у своєму складі вдосконалений, збалансований набір компонентів, стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ 2® володіє наступними властивостями.


СТИМУЛЯТОР РОСТУ
 

Багатоатомні спирти з короткою вуглецевої ланцюгом структурують вільну внутрішньоклітинну воду, підвищуючи її біологічну активність, прискорює процеси росту і фотосинтезу, регулюють транспірацію і інтенсивність мінерального живлення. Продуктами перетворення багатоатомних спиртів в клітці є елементарні вуглеводи (моносахариди), які виступають будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Природні стимулятори-адаптогени на основі карбонових кислот беруть участь у найважливіших енергетичних перетвореннях рослинного організму, підсилюють постачання тканин киснем, підвищують вироблення основного енергетичного речовини АТФ – аденозинтрифосфату. Регулює енергетичний обмін дію карбонових кислот проявляється вже в дуже низьких концентраціях (0,002% розчин).

Завдяки своєму природному походженню карбонові кислоти піддаються швидкому метаболізму в рослині і надають біостимулюючого дію. Це призводить до інтенсивного проростання насіння та активізації росту органів рослини, а також прискорює засвоєння мікро - і макроелементів з грунту.

При наявності комплексу багатоатомних спиртів солі гумінових кислот багаторазово підвищують свою активність. Збільшення їх проникаючої здатності відбувається за рахунок високого тургорний тиск, який виникає завдяки многоатомным спиртів.

ЗАСТОСУВАННЯ

КультураСтроки внесенняНорма внесення
Зернові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник, овочеві, просо, гречка, кукурудза, ріпак, рисПередпосівна обробка насіння0,5 - 1 л/т
КартопляПредпосадковая обробка бульб2 - 4 % розчин
Плодові насадження, ягідники і виноградЗамочування саджанців і щеп2 - 4 % розчин
Зернові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник, овочеві, картопля, просо, гречка, кукурудза, ріпак, рисВегетативна обробка0,5 л/га
Плодові насадження, ягідники і виноградВегетативна обробка1,0 - 1,5 л/га


АДАПТОГЕН КРІОПРОТЕКТОР ТЕРМОПРОТЕКТОР
 

Збалансований склад багатоатомних спиртів активно структурує вільну внутрішньоклітинну воду і є хорошим стабілізатором її просторової структури. Завдяки цьому утворюються водні структури, аналогічні просторовій решітці льоду, що перешкоджає розвитку процесу кристалізації. Багатоатомні спирти покращують вуглеводний обмін, який виражається в підвищенні кількості цукрів у рослині. Карбонові кислоти надають антигипоксический ефект (підвищення стійкості організму до кисневої недостатності) шляхом активації сукцинатдегидрогеназного окислення і відновлення активності цитохромоксидази, сприяючи накопиченню у клітинах АТФ. Карбонові кислоти сприяють підвищенню вологоутримуючої здатності в тканинах рослин за рахунок зниження транспірації. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих факторів навколишнього середовища, рослини краще переносять як підвищений, так і знижений температури, а також зимові морози.


АНТИСТРЕССАНТ
 

На обробку пестицидами культурні рослини реагують синтезом специфічних стресових білків і ферментів, які нейтралізують отриманий негативний вплив. Комплекс з модифікованих гумінових кислот і низькомолекулярних багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в тканинах рослин, які проявляються в більш інтенсивному синтезі антистресових речовин, підсилюють фотосинтетичну продуктивність хлоропластів у клітинах, що в свою чергу знімає фітотоксичність після обробки пестицидами.


ІНГІБІТОР ХВОРОБ
 

Багатоатомні спирти мають гідрофільними властивостями. Потрапляючи на поверхню листа, утримують вільну воду в колоїдному стані, перешкоджаючи розвитку хвороботворних організмів. Також захист від хвороб здійснюється шляхом посилення імунітету, стимуляції природної здатності рослини чинити опір хворобам. За рахунок підвищення імунітету ураженість рослин знижується в 1,5 – 2 рази, що зменшує кратність обробок рослин фунгіцидами.


АКТИВАТОР ГРУНТУ
 

Стимулятор росту ВИМПЕЛ 2® з допомогою багатоатомних спиртів прискорює обмінні процеси в рослині, які посилюють кореневі виділення рослин, що призводить до підвищення активності ґрунтових мікроорганізмів в прикореневій зоні (ризосфері). Карбонові кислоти підсилюють зростання чисельності мікроорганізмів.

В результаті активізується виділення З2 і деструкція целюлози. Підтримується позитивний баланс гумусонакопления. Збільшення мікробного числа азотфіксаторів, фосформобилизаторов та інших корисних бактерій оптимізує мінеральне живлення рослини і дозволяє на 10 – 30% скоротити витрати мінеральних добрив.


ПРИЛИПАЧ
 

Багатоатомні спирти мають пленкообразующую здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ 2® забезпечує закріплення бакових препаратів на поверхні насіння та листя, що підвищує ефективність біопрепаратів, пестицидів і мікродобрив. При тривалому (до 2-х місяців) перебування в умовах нестачі вологи в ґрунті, насіння піддаються негативному впливу провокаційної вологи, що призводить до їх пліснявіння. Сформована еластична оболонка не перешкоджає вільному диханню, проте захищає насіння від ґрунтової провокаційною вологи, зберігаючи їх схожість.


ФОТОСИНТЕЗАТОР
 

Позакореневе внесення препарату сприяє збільшенню кількості хлорофілу, що посилює розвиток рослини. Препарат оптимізує процеси пластичного та енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу у рослин максимально ефективним.

ВЫМПЕЛ 2® совместим с пестицидами, макро-, микроудобрениями и биопрепаратами. Препарат полностью растворяется в воде и не теряет свою активность в любых баковых смесях, повышая эффективность их действия. Низкомолекулярные многоатомные спирты препарата легко проникают в ткани, выполняя функцию транспортного агента для всех препаратов, применяемых совместно со стимулятором роста ВЫМПЕЛ 2®.

Обработки необходимо проводить раствором, который был подготовлен непосредственно перед применением.

Препарат повышает качество продукции, урожайность (увеличивается на 10 – 30%).

Не вимагає додаткових витрат на обробку, тому що застосовується в бакових сумішах.

Характеристики
05
Концентрированная форма удобрения да
Объем л 1
Препаративна форма растворимый концентрат
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
285грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.