Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Стимулятор росту Вимпел К

  • Наявність: 1000
  • Код товару: 1138137441-03
Відгуки: (0)
Виробник: Долина
 
ВИМПЕЛ®-ДО універсальний препарат для обробки насіння і садивного матеріалу.
Тара ― 5 кг

Властивості

- стимулятор росту- прилипач- адаптоген
- кріопротектор- антистрессант- антиоксидант
Стимулятор росту. Особливістю препарату ВИМПЕЛ®-ДО є янтарно-гуматный комплекс, який входить до його складу. Завдяки дії цього комплексу активізується виробництво аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), тому ВИМПЕЛ®-ДО є потужним стимулятором утворення енергії. Препарат посилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами. Приріст швидкості споживання кисню мітохондріями (енергетичним центром клітини) збільшується в десятки разів. Це призводить до прискорення всіх обмінних процесів, в тому числі підвищується енергія проростання до 5-8% і сила росту проростка, що дає можливість сформувати задану густоту стояння рослин. Рослина продукує більшу кількість біомаси, тобто прискорюються процеси зростання: розвиток кореневої системи збільшується на 50-70% і вегетативної маси на 30-40% зростає площа листової поверхні на 16% і продуктивність фотосинтезу на 8%. В результаті чого стійкість рослин до посухи підвищується на 25-30%.

ЗАСТОСУВАННЯ

КультураСтроки внесенняНорма внесення
Зернові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник, овочевіПередпосівна обробка насіння0,5 кг/т
Овочеві та інші культуриЗамочування насіння та розсади на 1,5 - 2 години2 - 3 % розчин
КартопляПредпосадковая обробка бульб2 - 3 % розчин
Плодово-ягідні та виноградЗамочування саджанців і живців2 - 3 % розчин
Адаптоген та кріопротектор. Одночасне дію низько - і високомолекулярних полімерів підвищує осмотичний тиск, направлений в середину клітини. Поліпшує білковий обмін, що виражається в синтезі стресових білків, а також підвищення кількості цукру в рослині. Ці зміни роблять організм більш стійким до несприятливих умов навколишнього середовища, рослини краще переносять підвищені та знижені температури, низьку вологість повітря. Підвищується рівень вмісту цукрів і крохмалю на 40%, із-за чого посилюється зимостійкість і морозостійкість (знижується температура замерзання клітинного соку і води на 3-5°С).

Антистрессант. Застосування препарату в комплексі з протруйниками знімає пестицидну стрес. При цьому сила росту проростків відновлюється до рівня, закладеного в генотипі.

Прилипач. Полиэтиленоксиду з високою молекулярною вагою властива висока пленкообразующая здатність. Завдяки цьому ВИМПЕЛ® забезпечує закріплення бакових препаратів на насінні, що підвищує ефективність біопрепаратів, протруйників та мікродобрив на 25-30%. При тривалому (до 2-х місяців) перебування в умовах нестачі вологи в ґрунті, насіння піддаються негативному впливу провокаційної вологи, що призводить до їх пліснявіння і можливої загибелі паростків. Польова схожість при цьому знижується до 60%. Сформована оболонка захищає оброблені ВИМПЕЛ®-ДО насіння від провокаційної вологи, зберігаючи їх схожість.

Антиоксидант. Янтарно-гуматный комплекс снижает действие окислителей, стабилизирует жизнедеятельность природной микрофлоры почвы вокруг семян. Препарат защищает растение от лишнего накопления в тканях азотистых веществ (нитратов) при их излишнем содержании в почве.
Препарат ВЫМПЕЛ® стабилизирует жизнедеятельность природной микрофлоры почвы, что способствует обновлению её плодородности, разрушению токсических органических веществ и препятствует накоплению чужеродных токсинов в растении, обеспечивает интенсивную биологическую переработку минеральных удобрений.
Обработка семян препаратом ВЫМПЕЛ® призводить до закріплення його дії в період всієї життєдіяльності рослини.
Таким чином, багатокомпонентність препарату надає йому властивості стимулятора росту, адаптоген, криопротектора, антистрессанта, прилипача, антиоксиданту і робить його незамінним при обробці насіння.
Такий простий агротехнічний прийом, як обробка насіння стимулятором росту ВИМПЕЛ® веде до збільшення врожайності на 15-28% і підвищенню якості продукції.
 
 
Характеристики
05
Вес кг 5
Препаративна форма растворимый концентрат
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
356грн./кг
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.