Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750

  • Наявність: 1000
  • Код товару: chlormequat-chlorid-03
Відгуки: (0)
Виробник: BASF

Опис товару

Хлормекват-Хлорид 750 БАСФ - регулятор росту, який застосовується при інтенсивних технологіях вирощування зерна та високих нормах азотних добрив. Ефективно впливає на сорти, схильні до вилягання, та за умов високої вологості.

Перевагами препарату є його здатність сприяти формуванню більш щільного стебла рослини, завдяки чому вдається не тільки запобігти виляганню культури, а й захистити від проникнення збудників різноманітних захворювань. Застосування засобу допомагає підвищити врожайність та пришвидшити процес його збирання, знизивши витрати, які з цим пов’язані.

Форма препарату являє собою розчинний концентрат. Купити регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750 на сайті Гранно можна в різних видах упаковок. Вартість його тут є найнижчою в Україні.

Основні характеристики

Регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750 БАСФ містить діючу речовину хлормекват-хлорид у співвідношенні 750 г/л.

Його застосовують для того, щоб домогтися вирощуванню більш продуктивних стебел, стимулювати кущення рослини. Також препарат ефективно запобігає виляганню культури, сприяє проростанню рівних за висотою рослин, забезпечує їхнє одночасне дозрівання. Завдяки використанню хлормекват-хлориду підвищується врожайність зернових, полегшується і пришвидшується збір урожаю, доцільним стає застосування методу прямого комбайнування.

Хлормекват-Хлорид 750 регулятор росту ефективний у боротьбі з кількісними та якісними втратами врожаю, сприяє економії часу і палива, скорочуючи роботу комбайнів.

Для приготування робочого розчину бак обприскувача треба заповнити водою на дві третини. Після додавання необхідної кількості препарату рідину слід ретельно перемішати. Використовувати розчин рекомендується відразу після приготування.

На сайті Гранно можна вигідно купити регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750 - ціна одна з найпривабливіших на ринку.

Застосування регулятора Хлормекват-Хлорид 750

Застосовувати препарат для обробки посівів озимих культур, які були висіяні в пізні строки, щоб стимулювати кущення, треба безпосередньо на початку або в середині фази кущення. Якщо ж препарат використовується, щоб запобігти виляганню та відрегулювати ріст рослин, слід застосувати регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750 у стадії виходу рослини в трубку.

Норма витрат регулятора росту Хлормекват-Хлорид 750

Культура Норма внесення, л/га Спосіб обробки Фази внесення
Зернові 1,5 обприскування фаза вегетації

Варто купити регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750 у компанії Гранно для надійного захисту ваших посівів.

Регламент використання

Доведено, що ефективність препарату залишається однаково високою, навіть за умови опадів через годину після обприскування. Не рекомендується застосовувати регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750, якщо азотні добрива присутні в недостатній кількості. Застереженнями щодо використання також є посуха й низька температура повітря.

Немає жодних протипоказань щодо застосування препарату в суміші з такими фунгіцидами, як Капало, Рекс Плюс, Рекс Дуо, Абакус, Адексар СЕ Плюс, Флексіті. А також із інсектицидами Бі-58 Новий і Фастак. Якщо ж це суміш із гербіцидами, норма витрати препарату зменшується на 10-15%.

На регулятор росту Хлормекват-Хлорид 750 ціна, яку пропонує компанія Гранно, є однією з найнижчих в Україні. Ви легко можете замовити цей пестицид на сайті, після чого менеджери оперативно проконсультують вас і оформлять замовлення.

Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
145грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.