Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Регулятор росту Терпал

  • Наявність: 1000
  • Код товару: terpal-03
Відгуки: (0)
Виробник: BASF

Опис товару

Терпал БАСФ - ефективний препарат, який регулює ріст ячменю, а також інших зернових. Він дає змогу оптимально використати потенціал урожайності, підвищити якість урожаю, забезпечуючи рослину необхідними мінералами та захищаючи від хвороб.

Перевагами препарату є те, що в процесі росту стебло культури стає більш щільним, а це запобігає виляганню зернових. Збудники хвороб мають менше шансів потрапити всередину стебла, продуктивних стебел стає більше, рослина краще кущиться. Урожай дозріває швидше, потрібно менше ресурсів на процес збору.

Препаративна форма - розчинний концентрат. Купити регулятор росту Терпал ви можете на сайті Гранно. Ми пропонуємо його в різних видах упаковки. Вартість регулятора росту на нашому сайті - одна з найбільш вигідних в Україні.

Основні характеристики

Ефективну дію Терпал БАСФ забезпечують дві речовини - етефон (155 г/л) та мепікват-хлорид (305 г/л). Вони оптимізують вміст у рослині гібереліну й етилену, допомагаючи відрегулювати процеси росту. Соломина наповнюється судинно-волокнистими пучками, механічних клітин стає більше, зростає кількість лігніну й клітковини. Клітини перестають видовжуватися, їх ріст відбувається переважно впоперек. Таким чином, соломина збільшується в діаметрі й стає товщою.

Регулятор росту Терпал ефективно бореться із виляганням культури, що забезпечується такими чинниками: припиняється видовження клітин, вони стають щільнішими, мають товщі стінки, вміст лігніну в стінках зростає, у діаметрі соломина стає товща й міцніша. Препарат системно впливає на культуру, зменшуючи біосинтез гібереліну. Основним поглиначем регулятора росту є листя рослини.

Ви можете вигідно купити регулятор росту Терпал - ціна у компанії Гранно одна з найпривабливіших на ринку.

Застосування регулятора Терпал

Найвищою ефективність препарату є за сприятливої погоди. Перші обробки пестицидом рекомендується проводити в температурному діапазоні від 5 до 12°С.

Норма витрат регулятора росту Терпал

Культура Норма внесення, л/га Спосіб обробки Фази внесення
Пшениця 1-2,5 обприскування фаза двох вузлів - розкривається остання листова пазуха
Ячмінь 1-2,5 обприскування фаза двох вузлів - з’являється язичок останнього листка

Варто купити регулятор росту Терпал на сайті Гранно для ефективного захисту ваших посівів.

Регламент використання

Є застереження щодо застосування Терпал регулятор росту. Це брак вологи, слаборозвиненість посівів, очікування заморозків найближчим часом, перевищення температури за 24°С. Крім цього, впливає показник внесення азоту на площах, де раніше росли стерньові рослини (не більше N60). Відіграє роль також фактор стресу рослини, поява остюків у посівах ячменю. Не рекомендується використовувати регулятор росту і в проміжку 8-10 днів після обробки гербіцидами.

Не зменшується ефективність препарату в разі використання у вигляді суміші з такими препаратами, як Рекс Дуо, Абакус, Бі-58 Новий, Фастак, Флексіті. Щодо решти препаратів, рекомендується тестувати сумісність. Із гербіцидами змішувати Терпал не варто.

На регулятор росту Терпал ціна найбільш вигідна у компанії Гранно. Ви можете легко замовити цей пестицид на сайті, після чого менеджери оперативно проконсультують і допоможуть здійснити покупку.

Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
519грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.