Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Фунгіцид Прента

 • Наявність: 1000
 • Код товару: prenta_nertus-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Комбінований фунгіцид системної дії для захисту озимої пшениці, ячменю озимого та ярого.
Діюча речовина:


дифеноконазол, 125 г/л; триадимефон, 125 г/л
Виробник:


Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:


концентрат емульсії
Тарна одиниця:


каністра 5л. • ефективний захист зернових колосових культур від комплексу ранньовесняних хвороб (плямистості, борошниста роса)

 • тривала захисна діяДифеноконазол ‒ діюча речовина системної дії з класу триазолів, поглинається рослиною та поширюється на всі ділянки, що потребують захисту. Порушує процес синтезу ергостеролів в клітинах патогена, внаслідок чого мембрани клітин гриба втрачають свої механічні і біологічні властивості, має лікувальну та профілактичну дію, тривалий захисний період.Триадимефон – діюча речовина системної дії з класу триазолів, переміщується акропетально по судинній системі, блокує фермент С-14-деметилазу і таким чином порушує синтез стеролу в клітинах вищих грибів, перешкоджає розвитку гаусторіїв та апресоріїв, росту міцелію та формуванню спор, має захисний, лікувальний та антиспорулянтний ефект.Препарат вносять наземним обприскуванням в період вегетації профілактично, коли погодні умови сприяють розвитку та поширенню збудників захворювань або за появи перших симптомів захворюванняСумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів. Однак слід проводити оцінку сумісності з конкретним препаратом перед виробничим використанням


КультураШкідливі об’єктиНорми витрати препарату, л/гаСпосіб, час обробок, обмеженняМаксимальна кратність обробокПшениця озимаСепторіоз, піренофороз, борошниста роса, іржа0,75-1,0Обприскування посівів в період вегетації1Ячмінь озимий та ярийГельмінтоспоріозні плямистості, борошниста роса, іржа0,75-1,0


Строки відновлення механізованих робіт після внесення препарату повинні становити 3 доби, строки відновлення ручних робіт не встановлюються, строк очікування до збору урожаю – 35 діб.200 - 400 л/гаОбприскування рекомендується проводити в ранкові та вечірні години. Температура повітря при внесенні препарату повинна бути не вище +25оС та не нижчою ніж +12 оС. Швидкість вітру не повинна перевищувати 3 – 4 м/с. Обов’язковим є повне та рівномірне покриття всієї поверхні рослин робочим розчином. Період захисної дії: 2–4 тижні при застосуванні препарату в оптимальні строки.Дощ через 6 годин після застосування фунгіциду не впливає на ефективність його дії.Препарати, які містять у своєму складі дифеноконазол та триадимефон, в світовій практиці можуть застосовуватися на таких культурах як:
 • овес (червоно-бура плямистість, іржа);

 • жито (септоріоз, ринхоспоріоз, іржа, борошниста роса);

 • яблуня (парша, борошниста роса)На зернових колосових ефективний проти септоріозу, піренофорозу, борошнистої роси, іржі, гельмінтоспоріозних плямистостейНа зернових колосових обробка в фазу кущення ‒ початок виходу в трубку або по розгорнутому прапорцевому листкуПрепарат належить до ІІІ класу за токсичністю на медоносну бджолу (є малотоксичним для неї)


Купити в один клік
611грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.