Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Фунгіцид Віртуоз

  • Наявність: 1000
  • Код товару: virtuoz_nertus-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Комбінований фунгіцид системної дії для захисту сільськогосподарських культур в період вегетації. Купити за доступною ціною у нашому інтернет магазині.
Діюча речовина:


пропіконазол, 250 г/л; ципроконазол, 80 г/л
Виробник:


Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:


концентрат емульсії
Тарна одиниця:


каністра 5л.


Препарат поглинається надземною частиною рослин, швидко переміщується акропетально по ксилемі. Діючі речовини порушують процеси синтезу ергостеролів у фітопатогенів. Внаслідок цього мембрани клітин гриба втрачають свої біологічні та механічні властивості. Ріст та розвиток гриба призупиняється, і згодом патоген гине. Пропіконазол виявляє профілактичну, лікувальну і винищувальну системну дію, пригнічує спороутворення у патогенів, за рахунок газової фази знижує розвиток борошнисторосяних грибів. Має також рістрегулюючу дію, що забезпечує краще засвоєння рослинами вуглекислого газу і підвищує активність фотосинтезу в рослинах.Препарат вносять наземним обприскуванням у період вегетації культурних рослин профілактично, коли умови сприяють розвитку та поширенню захворювань, або з лікувальною метою – при виявленні перших візуальних ознак ураження рослин. Максимальна ефективність препарату спостерігається при його застосуванні на початкових етапах інфікування, за появи перших поодиноких симптомів хвороби – плям, хлорозів, пустул тощо.Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів і агрохімікатів. Проте в кожному окремому випадку необхідно проводити попередню перевірку компонентів бакової суміші на сумісність

Бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об'єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об'єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

КультураОб’єкт обробкиНорма витрати,

л/гаСпосіб внесення, строкиПеріод очікування/максимальна кратність обробокПшениця озимаБорошниста роса, іржа, септоріоз листя та колосу, церкоспорельоз, фузаріоз колосу, піренофороз0,4‒0,5Обприскування в період вегетації40/2

Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення препарату, для виконання ручних робіт ‒ через 7 днів.
Для польових культур становить 200‒300 л/гаНайвища ефективність обробки досягається, якщо її проводять вранці або в вечірні години. Температура повітря +12...+22°С під час внесення препарату є оптимальною. Швидкість вітру під час внесення препарату не повинна перевищувати 3‒4 м/с. Дощ через 2 години після внесення не впливає на ефективність дії препарату. Не рекомендовано вносити препарат під час туману або роси, оскільки це може спричинити стікання робочого розчину з поверхні рослин та знизити ефективність дії препарату.
КультураНорма витрати л/гаШкідливий об’єктОсобливості застосуванняПшениця яраЯчмінь озимийЯчмінь ярий0,4‒0,5Борошниста роса, іржа, септоріоз листя та колосу, церкоспорельоз, фузаріоз колосу, піренофорозОбприскування в період вегетаціїБуряки цукрові0,5Борошниста роса, церкоспороз


Препарат забезпечує захист зернових колосових від плямистостей листя і стебел, борошнистої роси, різних видів іржі (бура, жовта, стеблова, корончаста). Можна також застосовувати препарат для захисту від хвороб колоса ‒ фузаріозу та септоріозу.Препарат застосовують в період від фази кущення до цвітіння культурних рослин. Максимальна ефективність препарату спостерігається, коли строк обробки співпадає з періодом природного ураження культурних рослин збудником, проти якого планується проводити обробки.Борошниста роса: обробку, як правило, проводять в період кущення ‒ стеблування культурних рослин.Плямистості листя та стебел, іржа: обробку слід проводити від появи прапорцевого листка до колосіння.Септоріоз колосу: обробку слід проводити в період колосіння.Фузаріоз колосу: обробку рекомендовано проводити безпосередньо перед цвітінням культурних рослин.■ Для боротьби з хворобами колоса препарат вносять з максимальною нормою ‒ 0,5 л/га■ Не рекомендовано застосовувати препарат, коли культурні рослини знаходяться в стресовому стані (нестача вологи, знижені температури повітря, приморозки, ураження шкідниками), оскільки це може спричинити зниження ефективності дії препарату на патогена.■ Не згодовувати зелену масу або солому оброблених рослин сільськогосподарським тваринам впродовж 21 дня після внесення препарату■ При внесенні препарату захисна смуга для бджіл повинна бути не менше 2‒3 км, обмеження у часі льоту бджіл ‒ не менше 5‒6 годин.


Купити в один клік
1 078грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.