Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний

Гербіцид Імпекс Дуо

 • Наявність: 1000
 • Код товару: 470486590-03
Відгуки: (0)

Загальна інформація Імпекс дуо

Імпекс дуо (аналог Евролайтинг) у виробничій системі Clearfield ® - це унікальна можливість знищення широкого спектру бур'янів у посівах соняшнику з допомогою післясходового внесення гербіциду з гнучкими термінами застосування.

Діюча речовина: імазапір (15 г/л) + імазамокс (33 г/л).

Препаративна форма: водний розчин в. р..

Переваги Імпекс дуо

Імпекс дуо це післясходовий гербіцид на соняшнику з широким спектром дії. Одна обробка за весь вегетаційний період знищує злакові та дводольні бур'яни, в тому числі найбільш проблемні (вовчок (дзига), осот, амброзія та ін). Ефективність практично не залежить від кількості опадів - діє через листя і тривало через грунт можливе використання в системах мінімальною і нульовою (no-till) обробітку ґрунту.

Механізм дії Імпекс дуо (аналог Евролайтинг)

Діючі речовини Імпекс дуо імазапір і імазамокс швидко поглинаються через листя і коріння, що потрапляють через ксилему і флоэму, вони діють, як інгібітор ензиму ацетогидроксиацид синтазу (AHAS) або ацетолактатсинтазы (ALS). Цей ензим є тільки у рослин і бактерій, що його немає у тварин. AHAS є каталізатором перших ступенів біосинтезу ланцюжка амінокислот: валин, лейцин і ізолейцин. Ці амінокислоти - ключові для білків, необхідних для росту рослинних клітин. Інгібування AHAS имидазолинов сприяє зниженню синтезу цих амінокислот, що призводить до загибелі чутливих бур'янів.

Внесення гербіциду Імпекс дуо (аналог Евролайтинг)

 

КультураНорма витрати препарату, л/гаОб'єкт застосуванняСпосіб та час обробокОстанній термін обробки (днів до збору врожаю)
Соняшник (гібриди стійкі до гербіциду Євро-Лайтінг1,0-1,2 л/гаЗлакові та дводольні бур'яниОбприскування у фазу 4-х листків культури та на початкових стадіях розвитку бур'янів---

Кратність обробок – одноразово.

Строки застосування Імпекс дуо (аналог Євро-лайтінг)

За стадіями розвитку соняшнику. Оптимально застосовувати у фазі 4-го справжнього листка - згідно з реєстрацією. Застосовувати тільки на гібридах соняшнику системи виробництва Clearfield® з гарантією від постачальника на стійкість до гербіциду Євро-лайтінг.

За стадіями розвитку бур'янів. Імпекс дуо слід застосовувати в період активного росту бур'янів. Дводольні бур'яни не повинні переростати фазу 6-ти листків (лобода біла — 4-х листків), а злакові — 4-х листків. При високій засміченості видами амброзії рекомендована фаза — до 4-х справжніх листків бур'яну.

Крім зійшли до моменту обробки бур'янистих рослин, Імпекс дуо при попаданні в грунт стримує і проростаючі бур'яни. При вищевказаних фазах розвитку бур'янів соняшник, як правило, знаходиться в стадіях 2-6-ти справжніх листків.

Не рекомендується застосовувати препарат до настання фази 2-х листків у культури.

Імпекс дуо також буде стримувати проростаючі бур'яни.

При наявності проблем з заразихой. Оскільки вовчок починає паразитувати на соняшнику досить пізно, для її ефективного контролю слід застосовувати гербіцид Імпекс дуо (аналог Евролайтинг) у фазу 8-10 листків у культури. У цьому випадку можливе незначне зниження ефективності препарату проти перерослих бур'янів, проте забезпечується надійне протидія ураження рослин соняшнику заразихой.

Метод застосування

Імпекс дуо (аналог Евролайтинг) застосовується тільки наземним способом. Увагу препарат високотехнологічний:

 • вимагає рівномірного внесення по всій площі (перекриття проходів обприскувачем необхідно звести до мінімуму);
 • не допускати зносу робочої рідини на сусідні поля;
 • після закінчення роботи необхідно ретельно промити всі частини обприскувача водою.

Витрата робочої рідини

Застосовувати Імпекс дуо з розрахунку 200 - 400 літрів води на гектар. Внесення повинно бути рівномірним, обприскувач відрегульованим. При використанні гербіциду Імпекс дуо на посівах по технології з мінімальною або нульовою обробкою грунту витрата води має бути не нижче 250 літрів. Витрата робочої рідини потрібно збільшувати при підвищеній густоті стояння культури та / або при великій кількості рослинних залишків.

Бакові суміші

Застосовувати бакові суміші з іншими гербіцидами недоцільно і не рекомендується (високоефективний препарат).

Стійкість до змивання опадами

При стандартному застосуванні Імпекс дуо стійкий до змивання дощем через годину після обприскування.

Розпад гербіциду

Розпад в ґрунті, головним чином, мікробіологічний, меншою мірою - при анаеробних умовах.

Резистентність

Крім гербіциду Імпекс дуо до ALS-інгібіторів відносяться і сульфонілсечовини. Постійне застосування цих гербіцидів призвело до появи деяких резистентних видів бур'янів (передусім, у США).

Сімдесят дев'ять видів бур'янів у всьому світі вважаються стійкими до ALS-інгібіторів. Поява стійких видів бур'янів може бути попереджена або значно сповільнений виконанням наступних рекомендацій по боротьбі з бур'янами:

застосовувати на культурах, таких в сівозміні, гербіциди, у одного з яких діюча речовина не є інгібітором ALS (наприклад, ДИАНАТ® або СЕРТО®ПЛЮС );

знищувати бур'яни за пару (до або після соняшнику) за допомогою гербіцидів – не інгібіторів ALS.

Спосіб застосування

Тільки наземним способом. Внесення з повітря не зареєстровано та не рекомендується. Під час обробок уникати перекривання смуг нанесення.

Витрата робочої рідини

200-400 літрів на гектар. Обприскувач повинен бути відрегульований для рівномірного внесення. При застосуванні препарату на посівах по технології з мінімальною або нульовою обробкою грунту витрата води має бути не менше 250 літрів на гектар. Витрата робочої рідини необхідно збільшувати при підвищеній густоті посівів культури та/або при великій кількості рослинних залишків на ґрунті.

Бакові суміші

Застосовувати бакові суміші з іншими гербіцидами недоцільно (високоефективний препарат) і не рекомендується.

Стійкість до змивання опадами

Стійкий до змивання опадами через годину після обприскування.

Руйнування гербіциду

Розпад в ґрунті, головним чином, мікробіологічний, у меншій мірі при анаеробних умовах.

Боротьба з падалицею

Для ефективного знищення падалиці соняшнику Clearfield® у посівах послідуючих культур не слід застосовувати чисті сульфонілсечовини. Необхідно використовувати їх суміші з дикамбой, 2,4 Д або препарати на основі дикамбы і 2,4 Д у чистому вигляді.

Гербіцид Імпекс дуо застосовувати тільки на гібридах соняшнику торгової марки Clearfield®.

Фактори, що впливають на післядія препарату

Любой фактор, влияющий на микробиологическую активность, влияет на степень распада имидазолинонов. Грунтовые факторы: тип почвы и текстура, влажность, температура и pH. Достаточное количество влаги (> 200 мм) между моментом применения препарата и посевом следующей культуры в севообороте повышает микробиологическую деградацию действующего вещества. Распад усиливается при количестве влаги, приближенной к величине полной почвенной влагоемкости. Холодные погодные условия во время вегетации замедляют микробиологическую активность, соответственно микробиологический распад снижается. Діючі речовини гербіциду Імпекс дуо починають розпад в грунті при температурі вище 10°С і прискорюють його при підвищенні температури. Післядія гербіциду Імпекс дуо підсилюється зі зниженням рн у ґрунті. Чим нижче рн, тим вище ризик післядії.

Обмеження у сівозміні

Якщо між застосуванням гербіциду і висівом подальшої культури випало недостатньо опадів, то розпад гербіциду в ґрунті може бути неповним, як було описано вище. Якщо опадів недостатньо для вирощування культури, то їх буде недостатньо для мікробного розпаду діючих речовин препарату. Тривалий період ненормально низьких температур також може уповільнити розпад цього гербіциду і збільшити ризик для наступної чутливої культури в сівозміні. Польза действия на последующие волны сорняков единой гербицидной обработки ограничивается действием на последующие культуры в севообороте. Поэтому очень важно учитывать ограничения в севообороте после применения гербицида Импекс дуо (аналог Евро-лайтинг).

Ограничения в организации севооборота

Большинство сортов и гибридов с/х культур характеризуются повышенной чувствительностью к действию гербицидов имидазолиновой группы. Поэтому оставшееся количество препарата в почве могут вызвать негативное влияние на следующие культуры в севообороте. Этот факт следует учитывать при планировании севооборота.

З метою зниження ризиків токсикації наступних культур після використання гербіциду рекомендовано після соняшнику провести глибоку оранку і планувати сівозміни таким чином:

 • без обмежень – сорти та гібриди соняшнику, ріпаку, кукурудзи – стійкі до гербіцидів технології Clearfield
 • через 4* місяці – пшениця
 • через 11* місяців – озиме жито, ячмінь ярий та озимий, пшениця яра, овес, кукурудза
 • через 11 місяців – сорго
 • через 18 місяців – соняшник (генетично не стійкий до дії имидазолинов), сорго, рис, просо
 • через 24 місяці – цукровий та кормовий буряк, ріпак, картопля та інші овочеві культури

* при рН грунту вище 6,2 і сумарних опадах понад 200 мм.

Характеристики
05
Объем л 10
Препаративна форма Водный раствор
Содержание действующего вещества имазапир (15 г/л) + имазамокс (33 г/л).
Упаковка Пластиковая канистра
Характер действия пестицида Избирательного
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
730грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.