Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Гербіцид Конвой

 • Наявність: 1000
 • Код товару: konvoi_nertus-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур'янів
Діюча речовина:


трибенурон-метил, 300 г/кг; флорасулам, 105 г/кг; триасульфурон, 95 г/кг
Виробник:


Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:


вододисперсні гранули
Тарна одиниця:


пляшка 0,25кг • Ефективність проти широкого спектру найпоширеніших дводольних бур’янів.

 • Тривале «вікно» застосування: від фази 3-х листків до фази формування прапорцевого листка включно.

 • Контроль падалиці «хімічних соняшників».

 • Здатність працювати температурах від +5 °С.Діючі речовини поглинаються корінням і листям, легко переміщуються в рослинах, блокують в рослинах чутливих бур'янів ацетолактатсинтазу - фермент, який бере участь в утворенні амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Пригнічення ацетолактатсинтази призводить до зупинки росту, а потім до загибелі рослин.Препарат застосовується на ячмені озимому і ярому від фази 2-3 листків до виходу в трубку, на озимій пшениці від фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Найвища ефективність дії препарату проти однорічних двосім'ядольних бур'янів - фаза 2-4 листки. Найкращим для боротьби з багаторічними дводольними бур'янами (будяк щетинистий та жовтий, осот польовий) є період їх активного росту — фаза розетки або висота рослини 10-15 см. Бур'яни, що знаходяться на більш пізніх стадіях, та менш чутливі бур'яни можуть не загинути, але їх ріст та розвиток припиняються, і вони більше не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення.Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/4-1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату або його матковий розчин. Доливають бак водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Якщо передбачається застосовування препарату у баковій суміші з іншим пестицидом, спочатку повністю розчиняють препарат Конвой, а лише потім додають в бак обприскувача партнерський компонент. ПАР «ТАЛАНТ» завжди додають в робочий розчин в останню чергу, коли бак обприскувача заповнений вже на 2/3-3/4 об’єму. Режим змішування має бути ввімкненим при внесенні препарату для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Приготований робочий розчин використати впродовж доби.


КультураШкідливий об’єктНорма витрати препарату кг/гаСпосіб та час обробокМаксим. кількість обробокПшениця озима і яраОднорічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д і 2М-4Х, і деякі багаторічні дводольні бур'яни0,04 – 0,05 + ПАР Талант (0,1% від обсягу робочого розчину)Обприскування посівів від фази 2 – 3 листків культури до фази формування прапорцевого листка включно, і в ранні фази розвитку бур'янів1Ячмінь озимий і ярийОбприскування посівів від фази 2 – 3 листків культури до виходу в трубку, і в ранні фази розвитку бур'янів1
Вихід людей для проведення механізованих робіт – через 3 доби після внесення препарату; для проведення ручних робіт – не встановлюється.Становить 200 - 300л/га. За умов підвищеної густоти стояння рослин та/або великій кількості рослинних решток норму витрати робочої рідини слід збільшити.Препарат діє на бур'яни при середньодобовій температурі повітря +5...+25°С. Найбільш опти­мальні температурні умови для застосування препарату +15...+20°С. Дощ впродовж 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії проти бур'янів. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (низькі температури, посуха) уповільнюють дію препарату та прояв візуальних ознак. Прохолодні погодні умови після внесення препарату уповільнюють його дію на бур’яни, що призводить до подовження строку повної загибелі бур’янів на 5-10 днів.Швидкість вітру при дрібнокрапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3м/с, при крупнокрапельному – 4м/сУ чутливих рослин процес ділення клітин блокується вже через декілька години після застосування препарату, візуальні прояви дії гербіциду стають помітними на 7 – 10 день після застосування. В подальшому спостерігається прояв хлорозів і некрозів, точки росту рослин починають втрачати колір. Остаточна загибель бур'янів настає через 2 – 3 тижні.Завдяки швидкому розпаду в ґрунті препарат не накладає обмежень щодо висівання наступних культур сівозміни. У випадку загибелі у поточному році з якихось причин зернових, оброблених Конвоєм пересівати дані площі можна лише зерновими колосовими. Восени цього ж року висів інших культур лише після оранки.Сумісний з іншими препаратами. У разі сумнівів провести перевірку на фізичну сумісність. Не застосовувати з фосфорорганічними інсектицидами та мікродобривами.Чутливі: амброзія полинолиста (до 2 справжніх листків), волошка синя, гірчак (види), гірчиця польова, горошок (види), глуха кропива (види), грицики звичайні, дескурайнія Софії, жабрій (види), зірочник середній, кропива (види), куколиця біла, лобода біла, лутига розлога, мак (види), осот (види), падалиця ріпаку, падалиця соняшнику (включаючи стійку до сульфонілсечовин та імідазолінонів), підмаренник чіпкий, приворотень польовий, редька дика, роман польовий, ромашка (види), талабан польовий, щириця звичайна;Середньочутливі: біфора промениста, вероніка (види), горобейник польовий, королиця (види), кульбаба лікарська, фіалка польоваМалочутливі: рутка лікарська, березка польова, паслін чорний.


Купити в один клік
4 878грн./кг
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.