Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Гербіцид Мілонга

 • Наявність: 999
 • Код товару: milonga-05
Відгуки: (0)
Виробник: Avgust

Опис товару

Мілонга Август - селективний комплексний гербіцид, який завдяки поєднанню ґрунтової та листової дії здатен цілковито подолати проблему з широким спектром бур’янів на посівах кукурудзи, соняшнику, сої та сорго. Препарат призначений для контролю таких видів небажаних рослин на полі:

 • дводольні бур’яни;
 • злакові бур’яни;

Гербіцид Мілонга (аналог Примекстра TZ Голд) - це до- та післясходовий гербіцид, що має системну дію. Препарат рекомендований для захисту посівів кукурудзи, соняшнику, сої та сорго. Його ефективна дія забезпечується завдяки поєднанню двох діючих речовин:

 1. S-метолахлор (615 г/л);
 2. тербутилазин (7,4 г/л).

На посівах просапних культур Мілонга гербіцид контролює до 100 видів дводольних бур’янів. Зокрема, це амброзія полинолиста, осот польовий, редька дика, різні види жабрію, лобода біла, гірчиця польова, різні види ромашки, паслін чорний та багато ін. Також Мілонга демонструє високоефективну дію на багато видів злакових бур’янів, зокрема, мишій, просо куряче, пальчатку та ін.

Мілонга Август оперативно припиняє проростання бур’янів. Гербіцид проявляє швидку дію на рослини-шкідники. Препарат придатний для ґрунтового та листового внесення в широкому спектрі розвитку культур, не виявляючи негативної післядії на сходи культурних рослин.

Форма препарату - суспензійна емульсія. У Гранно на гербіцид Мілонга ціна доступна для усіх клієнтів. Препарат пропонується в каністрах, місткістю 10 л.

Основні характеристики

Препарати, що входять до складу Мілонга швидко зупиняють проростання бур’янів. S-метолахлор має комплексну дію, гальмуючи біосинтез ліпідів, жирних кислот, протеїну і флавоноїдів. Це зумовлює інгібування сіркогідрилумістних біомолекул і ацетилкоферменту А. І зрештою - знищує опір бурянів до гербіциду. Своєю чергою тербутилазин унеможливлює нормальне протікання процесу фотосинтезу в рослин-шкідників.

Препарат у ґрунті ефективно потрапляє всередину бур’янів. Це відбувається крізь сім’ядолі дводольних бур’янів та колеоптиль - у злакових. Так само швидко Мілонга порушує та припиняє розвиток рослин-шкідників, потрапляючи через листовий апарат та коріння.

У Гранно можна вигідно купити гербіцид Мілонга, ціна - оптимальна.

Застосування гербіциду Мілонга

Обов’язково слід дотримуватися інструкцій виробника при внесенні препарату. Це забезпечує максимальну ефективність Мілонга.

Норма витрат гербіциду Мілонга

Культура Норма внесення, л/га Спосіб обробки посівів Фази внесення
Кукурудза 4.0-4.5 Обприскування ґрунту До фази 3-5 листків культури
Соняшник 4,5 Обприскування ґрунту До появи сходів культури
Соя 4,5 Обприскування ґрунту До появи сходів культури

Ґрунтове внесення гербіциду Мілонга унеможливлює проростання насіння більшості видів бур’янів або ж призводить до появи їх порожніх нежиттєздатних паростків, котрі відразу гинуть.

Післясходове застосування препарату відразу ж припиняє розвиток рослин-шкідників, призводячи до повної загибелі впродовж 10-20 діб.

На соняшник і сою гербіцид рекомендовано вносити досходово. Своєю чергою на полі, де висіяні кукурудза і сорго, внесення Мілонга здійснюється під обробіток ґрунту до сівби, після сівби - до появи сходів, а також під час вегетації до фази 3-5 листків. Критично важливо вносити препарат за температури, що перевищує +10 °С.

Слід враховувати також фазу розвитку бур’янів - не більше 2 листків. Якщо вологи у ґрунті недостатньо, оптимальним способом застосування Мілонга є заробляння на глибину посівного горизонту - до 5 см. Після появи сходів бур’яни обробляються у фазі сім’ядолі - дві пари справжніх листків у дводольних бур’янів. Злакові можна обробляти до трьох листків.

За умови вирощування культур на родючих та важких ґрунтах рекомендовано вносити максимальну норму препарату, як і за дефіциту вологи в ґрунті. Натомість на легких менш родючих ґрунтах потрібно застосовувати лише 3 л/га Мілонга.

Помірні опади не знижують дієвість препарату.

У Гранно можна купити гербіцид Мілонга у поєднанні із Дублон із метою забезпечення стовідсоткової ефективності препарату.

Регламент використання

Гербіцид Мілонга має певні обмеження щодо сівозміни культур. При пересіванні на полі, де було застосовано препарат не рекомендується сіяти ріпак, пшеницю, ячмінь, гірчицю та цукрові буряки. Восени необхідний ретельний обробіток ґрунту в тому разі, якщо заплановано посіяти ріпак, гірчицю та зернові культури.

Оптимальна норма витрати робочої рідини препарату становить 200-400 л на гектар. Мілонга сумісний із усіма видами гербіцидів, рекомендований до внесення в аналогічні терміни. Проте у кожному випадку варто здійснити тестування на змішування.

Замовити гербіцид Мілонга можна на нашому сайті, наші менеджери оперативно приймуть ваше замовлення.

Характеристики
05
Виробник Avgust
Діюча речовина S–метолахлор; тербутилазин
Комерційна назва Мілонга
Країна виробництва імпорт
Об’єкт захисту соя; соняшник; кукурудза; сорго
Препаративна форма СЕ
Тип препарату Гербіциди
Шкідливі об'єкти дводольні бур’яни; однорічні злакові бур'яни
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
236грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.