Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Гербіцид Тиберій

  • Наявність: 1000
  • Код товару: 1096331965-03
Відгуки: (0)
Виробник: PEST

 

ДІЮЧА РЕЧОВИНА

Тифенсульфурон-метил, 500 г/кг + Трибенурон-метил, 250 г/кг

ПРИЗНАЧЕННЯ

Комбінований післясходовий гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних та багаторічних дводольних бур'янів бур'

ФОРМУЛЯЦІЯ

Гранули, що диспергуються у води

ТАРА

0,5 кг

 

ПЕРЕВАГИ

• Розширений спектр контрольованих бур'бур'янів, особливо таких, як підмаренник чіпкий, амброзія полинолиста, лобода біла та ін.
• Широкі рядки застосування: високоселективний для зернових колосових культур (від сходів до появи прапорцевого листка) та невибагливий до температури повітря (працює починаючи від +5 С).
• Низькі норми застосування забезпечують зручність та простоту використання.
• Сумісний із більшістю пестицидів та рідких добрив.
• Відсутність обмежень у сівозміні.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Застосовувати гербіцид слід по активно вегетуючим бур'янам. Найкращий період контролю однорічних бур'бур'янів – фаза 2-4 листків, багаторічних – фаза розетки (10-15 см). Для підсилення дії гербіцид може застосовуватись у суміші з ПАР Кайт (0,1 л/100 л води). Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ. Унікати застосування препарату під час спеки, посухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов. Застосовуйте гербіцид у дозуванні не більше 60 г/га один раз за сезон. Для одержання найвищої ефективності необхідно: обприскування проводити при швидкості вітру не більше ніж 5 м/с та вологості повітря не нижче 50%; дотримуватися рівномірності та якості обприскування по всій площі поля; використовувати ПАР; мішалка обприскувача повинна працювати протягом всього часу обробки.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Після обробки діючі речовини препарату швидко проникають в листя і переміщаються в рослинах до точок росту. Дія препарату полягає у пригнічені ферменту ацетолактатсинтази та наступному блокуванні утворення валіну, ізолейцину, порушуючи процес синтезу білків і нуклеїнових кислот. При цьому протягом 3-х годин після застосування відбувається зупинка поділу клітин та росту рослин чутливих видів бур'бур'янів.

ВЛАСТИВОСТІ

Видимі симптоми дії (зупинка росту, хлорози, некрози) з'єднання являються через 5-10 днів, а повна загибель бур'бур'янів настає через 15-25 днів. Малочутливі та перерослі бур'яні можуть не загинути, проте їх ріст і подальший розвиток значно уповільнюється. Тепла волога погода підвищує ефективність гербіциду, а прохолодна та суха уповільнює його вплив. Спектр дії: чутливі – петрушка псача, щириця звичайна, роман польовий, приворотень польовий, лутига розлога, грицики звичайні, волошка синя (висотою менше 5 см), лобода біла (макс. 4 листки), осот (види), морква дика, кучерявець (види), підмаренник чіпкий (макс. дві лутовки та за відсутності 2-ї хвилі бур'бур'янів), жабрій (види), кропива глуха (види), ромашка (види), редька дика, щавель (види), гірчак (види), талабан польовий, зірочник середній, горошок (види), мак самосійка, гірчиця польова, соняшник падалиця, в т. ч. стійкий до трибенурон-метилу, ріпак падалиця; середньочутливі – череда трироздільна, паслін чорний, берізка польова, королиця (віді), біфора промениста, горобейник польовий, вероніка (види), підмареник чіпкий (до 4 мутовок), фіалка польова, кульбаба лікарська; стійкі – рутка лікарська, всі види злакових бур'бур'янів.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ

200-400 л/га

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ І НОРМИ ВИТРАТ

КультураФрази об'єктиНорма витрати препарату, г/гаСпосіб обробкиМаксимальна кількість обробок
Пшениця озима пшениця та яра, ячмінь ярий та озимийОднорічні та багаторічні дводольні, у т. ч. стійкі до 2,4-Д, бур'яні, падалиця соняшнику, стійкого до трибенурон-метилу30-60Обприскування посівів починаючи з фазі 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно, на ранніх фазах росту бур'янів бур'1
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Овес, житоОднорічні та багаторічні дводольні, у т. ч. стійкі до 2,4-Д, бур'яні, падалиця соняшнику, стійкого до трибенурон-метилу30-60Обприскування посівів у фазу кущення до виходу в трубку на ранніх фазах росту бур'янів бур'1
Характеристики
05
Вес кг 0.5
Упаковка Пластиковый флакон
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
2 551грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.