Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Інсектицид Дозор

 • Наявність: 1000
 • Код товару: dozor_nertus-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Селективний інсектицид проти широкого спектру шкідників на яблуні і винограді. Купити за доступною ціною у нашому інтернет магазині.
Діюча речовина:


феноксикарб, 250 г/кг
Виробник:


Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:


порошок, що змочується
Тарна одиниця:


пакет 600г • Препарат характеризується високою селективністю по відношенню до корисних комах — нетоксичний для бджіл і джмелів, а також іншої корисної ентомофауни.

 • Тривала біологічна активність і вплив на наступні генерації шкідників забезпечують ефективний і тривалий захист плодових культур від шкідників.

 • Включення препарату до комплексної системи захисту плодових і виноградників дозволяє в значній мірі зменшити кількість обробок іншими інсектицидами.

 • Безпечний для працюючих людей та навколишнього середовища.

 • Сумісний з більшістю пестицидів, які використовуються для захисту садів і виноградників, що дозволяє застосовувати препарат ДОЗОР® в бакових сумішах у комплексних системах захисту. Проте перед застосуванням слід проводити оцінку на сумісність з партнерськими компонентами.При контакті зі шкідливими комахами препарат діє як регулятор росту і розвитку, блокуючи в них процеси переходу в наступну стадію. Тривала біологічна активність впливає на наступні генерації шкідників. За рахунок селективної дії препарат не справляє негативного впливу на більшість видів корисних комах.Проти яблуневої плодожерки перше обприскування проводять на початку льоту метеликів першого покоління (початок періоду кладки яєць). Як правило, це співпадає з періодом формування зав'язей – опадання пелюсток. Друге обприскування проводять проти другого покоління шкідників.Проти яблуневої листовійки першу обробку проводять проти гусіні п'ятого покоління для запобігання її окуклювання. У залежності від погодних умов, це збігається з періодом цвітіння або після нього. Для боротьби з наступним поколінням обов'язковим є застосування даних феромонного моніторингу.Проти мінуючої молі обприскування проводять на початку масового льоту метеликів першого покоління. Як правило, це співпадає з фенофазою рожевого бутону і продовжується в період цвітіння яблуні, що співпадає з термінами обприскування проти листовійок. Це дозволяє забезпечити захист плодових насаджень від обох видів шкідників.Проти виноградної листовійки обробку проводять проти кожного покоління за умови перевищення економічного порогу шкодочинності. Однократну обробку проводять на початку масового льоту шкідника, але до початку кладки яєць. Можливим є також і двократне внесення препарату (у два етапи по 300 г/га): перше внесення — на початку масового льоту шкідника, друге внесення — через 8–12 діб.Для максимальної ефективності дії препарату на шкідників строки внесення обов'язково погоджують із даними феромонного моніторингу (1 феромонна пастка на 5 га), а також з даними прогнозів районних станцій захисту рослин.Для приготування робочого розчину необхідну кількість препарату розчиняють у 5—6 л води. Заповнюють бак обприскувача на 1/3 об'єму чистою водою. Вмикають режим змішування і додають попередньо розчинений препарат. Доливають бак обприскувача до повного об'єму водою при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для забезпечення однорідності робочого розчину.

Культура

Шкідливий об'єктНорма витрати препарату, кг/гаМаксимальна кратність обробок, штСтрок очікування до збирання врожаю, днів

ЯблуняЛистовійки, яблунева плодожерка,мінуючі молі0,6

3

30ВиноградникиЛистовійки120


Термін виходу людей на оброблені площі для виконання механізованих робіт складає 3 дні, для ручних робіт — 7 днів. Максимальна кількість обробок на яблуні — 3, на винограді — 1. Строк останньої обробки до збирання врожаю становить 30 днів для яблуні та 20 днів для винограду.Норма витрати робочого розчину становить 1000 л/га. Обов'язковим є рівномірне та повне покриття поверхні рослин робочим розчином.Дощ протягом 2 годин після застосування препарату може знизити ефективність його дії.


Купити в один клік
2 145грн./кг
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.