Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Інсектицид Контадор

 • Наявність: 1000
 • Код товару: kontador_nertus-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Інсектицид системної та контактно-шлункової дії для боротьби з широким спектром шкідників на сільськогосподарських культурах.
Діюча речовина:


імідаклоприд, 200 г/л
Виробник:


Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:


водорозчинний концентрат
Тарна одиниця:


каністра 1л • Завдяки високій системній дії забезпечує захист від шкідників всіх органів рослини.

 • Тривалий період захисної дії препарату — від 15 до 30 днів.

 • Ефективність препарату не залежить від погодних умов, що склались у період застосування інсектициду.

 • Порівняно висока стійкість до змивання дощем.

 • Справляє дію як на дорослих комах, так і на їхніх личинок різного віку.

 • Порівняно невеликі норми витрати на одиницю площі.Препарат має виражену системну дію та характеризується високою мобільністю при потраплянні в організм рослини. Поглинається надземною масою рослин, а також коренями. Діюча речовина препарату блокує білкові рецептори нервових клітин центральної нервової системи, що робить неможливим передачу нервових імпульсів. Шкідник втрачає здатність до руху, при­пиняє харчування та гине впродовж доби. Інсектицид діє на дорослих комах і на личинок різного віку, забезпечує захист культурних рослин впродовж 15-21 днів після внесення.Препарат вносять наземним обприскуванням, максимальна ефективність проведення обробок спостерігається при досягненні чисельності шкідників економічного порогу шкодочинності. Не можна проводити обприскування в період цвітіння.Препарат сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів, за винятком сильнолужних пре­паратів та препаратів що містять сірку. Необхідно також проводити пробне змішування з іншими препаратами в рекомен­дованих дозах перед широкомасштабним застосуванням.Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об'єму, вми­кають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприску­вача водою при ввімкненому режимі змішування. Режим змішування має бути ввімкненим під час обприскування рослин для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Робочий розчин препарату має бути використаний впродовж робочого дня.

КультураШкідливий обєктНорма витрати препарату, л/гаСпосіб, час обробок, обмеженняСтрок останньої обробки до збирання врожаю, днівМаксимальна кратність обробокЯблуняСисні шкідники0,20 - 0,25

Обприскування до та після цвітіння301ТоматиКолорадський жукОбприскування в період вегетації15


Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється наступного дня після обприскування; для виконання ручних робіт - через 3 дні після внесення препаратуПрепарат вносять за допомогою наземних обприскувачів. Максимальна ефективність препарату буде спостерігатись при внесенні його тоді, коли чисельність шкідника досягла економічного порогу шкодочинності. Обробку слід проводити при швидкості вітру до 2 м/с.Препарат відноситься до 1-го класу небезпеки по відношенню до бджіл. Захисна зона для льоту бджіл має бути 4–5 км, обмеження часу льоту бджіл — 9–10 діб. Обов’язково (не менш ніж за 4–5 діб) необхідно попередити бджолярів про характер запланованого для використання препарату, строках і зонах його застосування.Для польових культур норма витрати робочого розчину складає 200-400 л/га.При застосуванні препарату в садах норма витрати робочого розчину має складати 800-1000 л/га.Норма витрати робочого розчину має забезпечувати повне та рівномірне змочування поверхні рослин під час обприскування і не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин, що обробляються.Обприскування проводять в суху погоду, при температурі повітря +12...+25°С та швидкості вітру до 3-5 м/с, контролюючи при цьому рівномірне покриття робочим розчином листків культури. Дощ, менше ніж за 4 години після обробки може суттєво знизити ефективність препарату. Препарат досить стійкий до впливу сонячного світла.


КультураШкідливий обєктНорма витрати препа­рату, л/гаСпосіб, час обробки, обмеженняПшеницяКлоп шкідлива черепашка0,1 - 0,15Обприскування в період вегетаціїХлібний турун0,2 - 0,25Ячмінь ярийХлібні блішки0,11ОвесП'явиціКартопляКолорадськийжук0,1Обприскування в період вегетації при досягнені шкідником порогу шкодочинності.Огірки, томати в теплицяхТеплична білокрилка0,5 - 1,5Обприскування в період вегетаціїОгірки в теплицяхПопелиці0,15 - 0,75Квітив теплицяхБілокрилка, попелиці, трипси1Обприскування в період вегетаціїКвіткові культури відкритого ґрунтуПопелиці, цикадки, трипси0,3Обприскування в період вегетаціїПасовища, ділянкизаселенісарановимиСаранові0,05 - 0,075Обприскування в період розвитку личинок.Виноградники та маточники підщепних сортівЛистова форма філоксери, виноградні листовійки0,2 - 0,25Обприскування в період вегетаціїРіпакХрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, капустяна попелицяБуряки цукровіКомплекс сисних шкідників, блішки0,25 - 0,30
Препарат небезпечний для бджіл. Прикордонно-захисна зона для бджіл не менше 4 - 5 км. Обмеження льоту бджіл – 9 - 10 діб після обробки.


Купити в один клік
659грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.