Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Інсектицид Кораген

  • Наявність: 1000
  • Код товару: 392676941-03
Відгуки: (0)
Виробник: FMC

Кораген 1 л (DuPont)

Препарат зареєстрований для застосування на картоплі і овочах, яблунях і виноградниках.

ОПИС ПРЕПАРАТУ

Діюча речовина: 200 г/л хлорантранилипрол

Хімічний клас: антранилдиамиды

Препаративна форма: концентрат суспензії

Упаковка: пластикова банка 1 л

 

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

Швидка зупинка живлення комах після інтоксикації. У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення й руху, з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. При цьому на культурі відсутні пошкодження в результаті швидкої зупинки харчування.

Тривалий період захисної дії. КОРАГЕН® характеризується тривалим періодом захисної дії (до 3-х тижнів), завдяки трансламинарному проникнення діючої речовини, його хімічної стабільності в різних погодно-кліматичних умов і високої залишкової інсектицидної активності.

Дія на всіх стадіях розвитку шкідника. КОРАГЕН® володіє ларвіцідним, а також ові-ларвіцідним дією, яке спостерігається під час прогрызания отрожденной личинкою обробленої поверхні яйця. Це веде до миттєвої інтоксикації личинки, яка гине, не встигнувши вийти з яйця або відразу після виходу.

СПЕКТР ДІЇ

КОРАГЕН® високоефективний проти широкого спектру лускокрилих, жорсткокрилих та двокрилих шкідників (плодожерки, молі, листовійки, колорадський жук, картопляна міль, каліфорнійська щитівка і ін).

За межами РФ КОРАГЕН® широко застосовується для захисту кукурудзи, соняшника, капусти, баклажанів, цибулі, перцю та інших культур.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

У перші години після обприскування КОРАГЕН® шкідник швидко втрачає здатність до живлення й руху з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. КОРАГЕН® володіє новим, унікальним механізмом дії. Діюча речовина — хлорантранилипрол — впливає на рианодиновые рецептори (RyR), які регулюють м'язову і нервову активність комах за допомогою зміни рівнів кальцію в клітинах. В організмі комахи препарат активує вивільнення внутрішніх запасів іонів кальцію з м'язів, внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м'язи.

Основна дія КОРАГЕН® відбувається при надходженні всередину комах, а також через кутикулу (кишково-контактна дія). Перерозподіл КОРАГЕН® в рослині відбувається за рахунок трансламинарного пересування хлорантранилипрола через клітини епідермісу стебла і по провідних судинах ксилеми, що сприяє потраплянню діючої речовини в новий приріст.

РЕГЛАМЕНТИ ЗАСТОСУВАННЯ

Норма застосування препарату (л/га)

Культура

Шкідливий об'єкт

Спосіб, час, особливості застосування препарату

0,04–0,05

Картопля

Колорадський жук

Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 200-400 л/га

0,15–0,2

Томат відкритого грунту

Бавовняна совка

0,04–0,06

Колорадський жук

0,15–0,3

Яблуня

Яблунева плодожерка та листовійки

Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 1000-1500 л/га

0,15–0,25

Виноград

Гронова листовійка

Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 600-1200 л/га

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Своєчасне обприскування є важливим моментом у боротьбі з шкідниками, зокрема з яблуневою плодожеркою, яка відразу після відродження з яйця проникає в плід і стає невразливою для препаратів.

Препарат вносять шляхом наземного обприскування в період вегетації культури. Час обробки визначають на підставі даних моніторингу популяції шкідника за умови перевищення порогу шкодочинності. Проти 1-го першого покоління яблуневої плодожерки обробку слід проводити в період масового літа (парування і масова яйцекладка) метеликів. Наступне обприскування проводять через 14-21 день (у разі послідовного застосування препарату) залежно від чисельності популяції шкідника (тобто за показниками феромонних пасток).

Максимальну норму витрати КОРАГЕН® слід застосовувати при більш високій чисельності шкідника і для продовження періоду захисної дії препарату.

Застосування КОРАГЕН® дає можливості для скорочення числа обробок протягом сезону, завдяки тривалому періоду дії, стійкість до змивання і ефекту «Скорочення популяції». Ефект «Скорочення популяції» проявляється у дезорієнтації метеликів і скорочення запасу перезимували гусениць (диапаузирующая гусениця).

КОРАГЕН® є першим інсектицидом з істинним дезорієнтує ефект, впливаючи на здатність самця правильно відстежувати джерело феромона самки.

Дослідження (Knight et al., 2007) доводять, що КОРАГЕН® істотно впливає на дезорієнтацію до спаровування дорослих особин яблуневої плодожерки, причому даного впливу однаково схильні як самці, так і самки при застосуванні препарату в зареєстрованій нормі.

КОРАГЕН® діє на різних стадіях розвитку шкідника

Овицидное дію КОРАГЕН® варіюється в залежності від строку обробки і щільності популяції шкідника. Найбільша овицидная активність спостерігається при застосуванні КОРАГЕН® до початку яйцекладки або по відкладених яєць.

Ові-ларвицидное дію КОРАГЕН® спостерігається під час прогрызания отрожденной личинкою обробленої поверхні яйця. Внаслідок цього відбувається миттєва інтоксикація личинки, яка потім гине, не встигнувши вийти з яйця, або гине відразу після виходу.

Ларвицидное дію КОРАГЕН® характеризується високою ефективністю проти гусениць шкідника і відбувається двома шляхами: кишкова дія — при потраплянні препарату в шлунок гусениці при харчуванні; контактна дія — при потраплянні на шкіряні покриви гусениці. Найбільшу ларвицидное дія спостерігається при поїданні шкідником обробленої поверхні.

КОРАГЕН® володіє високою дождестойкостью завдяки швидкому трансламинарному дії. Препарат стійкий до змивання дощем після висихання на поверхні рослин. Дощ, що пройшов через 1-2 години після обробки, не призводить до зниження ефективності препарату.

БАКОВІ СУМІШІ

КОРАГЕН® сумісний з більшістю препаратів (з фунгіцидами, що містять манкоцеб, дитианон, метирам, акарицидами на основі пропаргита, а також багатьма іншими), однак рекомендується перевірити бакову суміш на сумісність в невеликій кількості. Уникати змішування декількох препаратів, а також висококонцентрованих сумішей. Не перевищувати норми, зазначені на етикетках. Необхідно дотримуватися рекомендацій по застосуванню, вказаних на етикетках препаратів-партнерів баковій суміші з урахуванням всіх обмежень і застережень. Не змішувати КОРАГЕН® з продуктами, на етикетках яких заборонено застосування такої суміші.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ

КОРАГЕН® відноситься до 3-го класу небезпеки для теплокровних (помірно небезпечний). При роботі з препаратом необхідно дотримувати вимоги та заходи безпеки. Строки безпечного виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 дні, ручних — 6 днів.

КОРАГЕН® необхідно використовувати таким чином, щоб уникати зносу на необроблювані культури. Залишки опрыскивающего розчину не повинні забруднювати водостоки, водойми. Малоопасен для медоносних бджіл, однак рекомендується проводити обприскування, коли бджоли-запилювачі неактивні (наприклад, рано вранці або пізно ввечері). Для охорони бджіл необхідно дотримувати наступні екологічні регламенти: проводити обробку при швидкості вітру до 1-2 м/с; прикордонно-захисна зона для бджіл повинна бути не менше 4-5 км; обмеження льоту бджіл — не менше 3-4 доби після обробки.

РИЗИК ВИНИКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ

Коли інсектициди з одним механізмом дії застосовуються неодноразово протягом декількох років, менш чутливі популяції шкідника формуються природним шляхом, маючи здатність виживати, розмножуватися і, з часом, ставати домінуючими на цьому полі. Шкідник вважається стійким до інсектицидів, якщо він виживає після правильно проведеної обробки з дотриманням рекомендованих норм, часу обприскування при нормальних погодних умовах.

Коли виникає резистентність, препарат в рекомендованих нормах не стримує популяцію шкідника нижче порогу шкодочинності. Для запобігання розвитку резистентності або її уповільнення потрібно чергувати або використовувати суміші препаратів з різними механізмами дії.

Для зниження ризику формування резистентності застосування інсектициду КОРАГЕН® обмежується двома обробками за сезон з чергуванням відмінних за дії інсектицидів. Оскільки хлорантранилипрол належить до нового класу інсектицидів, КОРАГЕН® може використовуватися в антирезистентных програмах.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ

Перед початком роботи необхідно перевірити чистоту бака, шлангів та розпилювачів, а також готовність до роботи всього опрыскивающего обладнання. Потім визначити кількість і рівномірність подачі води через розпилювачі і відрегулювати норму витрати рідини на гектар.

Рабочий раствор необходимо готовить в день обработки на специально оборудованных площадках. КОРАГЕН® легко разводится в воде, и поэтому необходимое количество препарата добавляют непосредственно в бак опрыскивателя, наполовину заполненный водой. Необходимо полностью освобождать упаковку от препарата, для этого промойте ее водой и вылейте промывочную воду в бак опрыскивателя. Включить мешалку, оставить мешалку включенной до полного заполнения бака водой и не выключать до окончания опрыскивания.

Рекомендується використовувати механічні або гідравлічні мішалки. Не застосовувати аэромешалки. Якщо бак обприскувача не обладнаний механічною або гідравлічної мішалкою, необхідно спочатку приготувати маточний розчин інсектициду КОРАГЕН® в окремій ємності, а потім вилити його в бак обприскувача. Робочий розчин необхідно використати в день приготування.

Характеристики
05
Объем л 1
Препаративна форма Концентрат суспензии
Содержание действующего вещества 200 г/л хлорантранилипрол
Упаковка Банка
Характер действия пестицида Избирательного
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
4 875грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.