Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Інсектицид Міст Супер (Єнжіо)

 • Наявність: 2000
 • Код товару: 1124076859-03
Відгуки: (0)

МІСТ СУПЕР

Інсектицид контактно-кишкової дії для захисту цукрових буряків від широкого комплексу шкідників.

Діюча речовина: Тіаметоксам, 126 г/л, лямбда-цігалотрін, 95 г/л

Хімічний клас:

 • неонікотіноіди
 • піретроїди

 

Препаративна форма: змішана форма препарату КС і СК (ФК)

Упаковка: полімерні флакони об'ємом 1 л

Культура:Цукрові буряки

Рекомендації по застосуванню: перед початком робіт з препаратом слід зробити розрахунки необхідної його кількості, залежно від норми витрати і площі поля, потрібно опрацювати. Налагодити обприскувач на задану норму витрати робочої рідини, користуючись даними таблиці. Інтервал між обробками становить 10-12 днів. Обов'язковим є повне та рівномірне покриття робочим розчином всій поверхні рослин, при цьому не повинно відбуватися стікання робочого розчину з поверхні рослин. Щоб уникнути резистентності слід чергувати застосування препарату Міст Супер, ФК з обробками інсектицидами інших груп. Швидкість вітру під час роботи не повинна перевищувати 3-4 м / с. Обприскування слід проводити з ранку (до 10 год.) Або ввечері (18-22 ч.). Захисна дія препарату спостерігається протягом періоду вегетації рослин.
З метою запобігання отруєння при роботі з препаратом, а також забруднення водних об'єктів і атмосферного повітря необхідно дотримуватися заходи, викладені у Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», ДСП 8.8.1.2.001-98.
Препарат дозволений до використання в Україні за умови дотримання регламентів застосування і вимог природоохоронного законодавства, зокрема, з обмеженням застосування препарату у водоохоронній зоні навколо водойм та в період активного льоту бджіл.

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: перед внесенням необхідно підготувати обладнання для обприскування: перевірити справність систем обприскувача, провести ретельне промивання баку, магістральних трубопроводів та наконечників для розбризкування робочої суміші. Перед роботою відрегулювати обприскувач на завданий режим роботи.
Для приготування робочого розчину бак обприскувача, заповнений водою на 1/3 об'єму при ввімкненому режимі змішування засипати необхідну кількість препарату або його матковий розчин і добре перемішати. При приготуванні бакових сумішей кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. У режимі змішування доповнити бак водою. Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування. Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га

Механізм дії:
Тіаметоксам швидко поглинається рослиною і пересувається по ксилемі у необроблені частини рослин, впливаючи на нікотинову-ацетил-холіну рецептори нервової системи комах. Ефективний проти прихованоживучих шкідників (трансламінарна ефект).
Лямбда-цігалотрін діє на обмін кальцію в синапсах і натрій-калієві канали, порушує функції нервової системи. Забезпечує швидке знищення шкідників (загибель не менше ніж через 24 години після обробки значної частини популяції шкідників). Володіє побічною дією проти личинок і дорослих особин кліщів, пригнічує їх розвиток, не допускаючи зростання їх чисельності.

Сумісність з іншими препаратами: препарат сумісний з пестицидами, що мають нейтральну реакцію. Доцільно використання в системі з фунгіцидами. Перед роботою відрегулювати обприскувач на завданий режим роботи.

Свойства и преимущества:
• Форма препарата Мост Супер — концентрат микрокапсулированная суспензии, продлевает действие пиретроидних составляющей препарата и улучшает термостабильность и фотостабильность инсектицида и устойчивость к осадкам.
• Сочетание мощного нокдаун-эффекта с длительным периодом защиты растения изнутри.
• Эффективен против широкого спектра вредителей, в том числе хлебной жужелицы и скрыто живущих, независимо от погодных условий.
• Удобный и безопасный в баковых смесях.
• Две действующих вещества с различными механизмами действия делают невозможным появление резистентности.
• термостабильность (возможность использовать при высоких и низких температурах).
• Обладает высокой проникающей способностью, часть инсектицида проникает в почву и уверенно противостоит почвенным вредителям.

К сведению потребителя: во избежание рисков для человека и окружающей среды принадлежит придерживаться инструкции по использованию.

Классификация ВОЗ, токсичность: II класс, опасен при попадании на слизистые оболочки глаз, высокостойкий в воде.

Срок годности и условия хранения препарата: три года в закрытой заводской упаковке при температуре от -5 ° С до + 30 ° С.

 

 

Сахарная свекла 

Норма витрати: 0,18 л/га.

Шкідливий об'єкт: звичайний буряковий довгоносик, сірий довгоносик, бурякові блішки, щитоноска, піщаний мидляк, листкова бурякова попелиця.

Спосіб і час обробки: наземнеобприскування в період вегетації.

Норма витрати робочого розчину: 200 — 400 л/га.

 
 
 

 

Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
554грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.