Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Інсектицид Резидент

  • Наявність: 1000
  • Код товару: rezudent_nertus-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Селективний двокомпонентний акарицид контактної дії для боротьби з рослиноїдними кліщам на сільськогосподарських культурах.
Діюча речовина:


фенпіроксимат, 120 г/л; піридабен, 300 г/л
Виробник:


Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція:


концентрат емульсії
Тарна одиниця:


каністра 5л.


Піридабен – діюча речовина контактної дії, після обробки уражує центральну нервову систему шкідника за рахунок інгібування транспорту електронів в мітохондріях. Діє на всі стадії розвитку кліща (яйце – личинка – німфа – дорослі кліщі). Особливо ефективний проти личинок та німф. Також властива побічна дія проти білокрилок, попелиць, трипсів.Фенпіроксимат – діюча речовина контактної дії потрапляючи на шкідника спричиняє негайний параліч усіх рухомих стадій кліща за рахунок інгібування коферменнта НАД-Н порушується транспорт електронів в мітохондріях. Фенпіроксимат також є інгібітором линьки на ранніх стадіях розвитку личинок кліщів.Тривалість захисної дії препарату до 30-40 днів.Резидент - акарицид контактної дії при внесенні необхідне забезпечення рівномірності розподілу на поверхні рослин з усіх боків. Бажане додавання органо - силікованих ПАР в робочий розчин для підвищення якостей закріплення його на поверхні рослин (особливо з нижньої сторони листків та важкодоступних для обробки місцях).Препарат сумісний з більшістю засобів захисту рослин, добривами, регуляторами росту, окрім сильно лужних препаратів, сполук міді та сульфату кальціюДля приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об'єму, вми­кають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприску­вача водою при ввімкненому режимі змішування. Режим змішування має бути ввімкненим під час обприскування рослин для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Робочий розчин препарату має бути використаний впродовж робочого дня.


КультураШкідливий об’єктНорма витрати, л/гаМаксимальна кількість обробок / період очікуванняЧас обробокСояПавутинній кліщ0,4-0,52/30Період масової появи кліщаСоняшник1/30ВиноградникиПавутинний і садовий кліщіЯблуняЧервоний плодовий, глодовий, бурий плодовий, звичайний павутинній та інші кліщіОбприскування перед цвітінням у фазу рожевого бутона або після цвітіння в період активного розвитку зав’язі.
Норма витрати робочого розчину для польових культур становить 200-300 л/га, для садів та виноградників 800 – 1200 л/га.- Швидкість вітру при обприскуванні до 3 - 4 м/с.

- Температура повітря на момент застосування від +15 до +22°СНижчі за +10˚С та вищі за +25˚С температури уповільнюють у комах процеси метаболізму. Дощ після обробки - через 2 години не впливає на ефективність дії препаратуОскільки акарициди на основі діючих речовин фенпіроксимат та піридабен широко застосовуються в світі на баклажанах, томатах, огірках, перці, хмільниках, смородині, суниці, насадженнях плодових та цитрусових, баштанних культурах, проти рослинноїдних кліщів, Резидент також може бути застосований на цих кульутрах.● На сої :10 шт/ 100 листків у фазу наливу бобів● На винограді :2 – 3 шт/ листок до цвітіння6 шт / листок після цвітіння30 – 50 % заселених кліщами листків впродовж вегетації● На яблуні :3 – 5 шт / листок до початку росту плодів5 – 7 шт/ листок після початку росту плодів


Купити в один клік
1 222грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.