Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний
Замовити дзвінок

Протруйник Вітавакс

 • Наявність: 1000
 • Код товару: vitavaks-200-05
Відгуки: (0)
Виробник: UPL (ex. Arysta)

Опис товару

Вітавакс Аріста - це комплексний системний протруйник, котрий використовується для захисту посівного матеріалу зернових, зернобобових і технічних культур. Протруйник застосовується як комбінована протидія великій кількості захворювань, що потрапляють на насіння, здійснюючи контактний і системний вплив. До технологічних якостей, що роблять пестицид унікальним відносимо:

 • надзвичайно сильний поєднаний вплив діючих речовин препарату;
 • захист від дуже великої кількості захворювань;
 • завдяки впливу його діючої речовини сільгоспкультури можуть одночасно та рівномірно проростати, стабільно розвиваючись на початкових стадіях;
 • захист культури від надзвичайно стійких штамів такої небезпечної хвороби як фузаріоз.

Протруйник Вітавакс рекомендовано до застосування на посівному матеріалі пшениці, ячменю, жита, кукурудзи, льону і гороху.

Препарат виробляється у вигляді водно-суспензійного концентрату. Купити протруйник Вітавакс у Гранно можна в каністрах по 20 л.

Основні характеристики

Протруйник має дві діючі речовини - карбоксин, 200 г/л + тирам, 200 г/л. Карбоксин являє собою системне рішення з групи SDHI, котре абсорбується безпосередньо до тканин зернини і проростка посівного матеріалу, оберігаючи їх від впливу негативних патогенів, розташованих зверху зернини, а також надає потужний захист від тих патогенів, що розташовані всередині неї. Він відмінно продемонстрував поза конкурентні результати як системно діюча речовина, що застосовується проти летючої сажки та інші хвороб, збудники котрих можуть мігрувати в період цвітіння та розташовані у самій культурі під час стану спокою до початку її проростання. Також карбоксин використовує надзвичайні рістрегулюючі функції (на території Сполучених Штатів Америки зареєстрований у вигляді регулятору росту рослин). Дана діюча речовина спонукає процес проростання насіння, впливає на подовження колеоптиле, допомагає значно ефективніше створювати стеблестій і забезпечує здорове відтворення кореневої системи. Відповідно Вітавакс протруйник допомагає стабільному переходу через стресові умови. В результаті проростки мають здоровий стан, а кількість сходів стабільно однакова.

Тирам являє собою контактну речовину широких можливостей впливу, котра впливає на патогени, що розташовані на поверхні насіння і безпосередньо в ґрунті. Завдяки дифузії на короткому шляху, забезпечує у ґрунті захисний простір. Ця зона виступає певною перешкодою від грибів, охороняючи насіння і наступні ростки культури від кореневих гнилей. Тирам забезпечує репелентні та антифідингові функції, охороняючи культуру від нападів гризунів та птахів. Використовуючи великий діапазон впливу і потужну ефективність, діюча речовина є лідером у числі найбільш популярних для протруювання посівного матеріалу.

У Гранно можна вигідно купити протруйник Вітавакс - ціна надається згідно з ринковими умовами.

Застосування протруйника Вітавакс

Використання препарату Вітавакс Аріста на посівному матеріалі відбувається безпосередньо перед сівбою чи раніше.

Норма витрат протруйника Вітавакс

Культура Норма внесення, л/га Спосіб обробки Фази внесення
Пшениця 2,5-3 протруювання перед висіванням
Ячмінь 2,5-3 протруювання перед висіванням
Жито 2,5-3 протруювання перед висіванням
Кукурудза 2,5-3 протруювання перед висіванням
Льон 1,5-2 протруювання перед висіванням
Горох 2,5 протруювання перед висіванням

Рекомендовані норми витрат робочого розчину для пшениці, ячменю, жита та гороху складають - 10 л/т, для кукурудзи - 6-8 л/т, для льону - 3-5 л/т.

Регламент використання

Протруйник Вітавакс використовує рістрегулюючі функції, що дозволяють йому суттєво зменшити негативні умови, що виникають під час сівби: посів насіння у пізні агротехнічні строки, внесення посівного матеріалу у холодний, сухий, вологий, неродючий чи виснажений ґрунт, розташування зернин на більшій глибині заробки, ніж це передбачено технологією. Протруйник Вітавакс є доволі простим у використанні, й дружнім безпосередньо для насіння.

На протруйник Вітавакс ціна в Гранно встановлена одна з найбільш вигідних. Замовити цей препарат аграрії можуть на нашому сайті, менеджери компанії оперативно оформлять ваше замовлення.

Характеристики
05
Виробник UPL (ex. Arysta)
Діюча речовина карбоксин; тирам
Комерційна назва Вітавакс
Країна виробництва імпорт
Об’єкт захисту кукурудза; горох; жито озиме; жито яре; льон довгунець; пшениця озима; пшениця яра; ячмінь озимий; ячмінь ярий
Препаративна форма в.с.к.
Тип препарату Протруйники
Шкідливі об'єкти плямистості; антракноз; кореневі гнилі; сажка летюча; сажка тверда; снігова пліснява; стеблова сажка; пліснявіння насіння
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
340грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.