Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний

Родентицид Мишолов

 • Наявність: 1000
 • Код товару: 1098280128-03
Відгуки: (0)
Виробник: Нертус

Засіб для виготовлення отруйних належить, що застосовуються у боротьбі з гризунам.

Діюча речовина: бродіфакум, 0,25 г / л

Формуляція: розчин

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Тарна одиниця: каністра, 1 л

Механізм дії. Діюча речовина препарату - бродіфакум - відноситься до антикоагулянтів крові іншого покоління. При його вступі до організм нейтралізується дію вітаміну К і порушується утворення протромбіну в крові.

Вплив бродіфакум на організм гризуна проявляється порушенням процесів згортання крові, кровотечею, крововиливами, що поступово призводить до загибелі тварини.

Після вживання готової отруйної принади (препарат Мішалов ® + харчова основа) загибель гризунів відбувається протягом 10 днів.

Характеристика та переваги:

 • Завдяки специфічному механізму дії препарат не викликає занепокоєння у гризунів - шкідники не можуть попередити інших особин про існуючу небезпеку.
 • Готова приманка може готуватися на різній основі кормової з урахуванням харчових пристрастей шкідника.
 • Рідка препаративна форма препарату полегшує його використання в виробничих умовах: відсутність пилу, хороший розподіл препарату по всьому харчовому основі і т. Д.
 • Готова отруйна принада за токсичністю відноситься до малонебезпечних засобів.

Рекомендації щодо застосування. Даний препарат призначений тільки для виготовлення отруйних належить. До роботи з препаратом допускаються фахівці організацій, що мають відповідну ліцензію і дозвільні документи на право займатися дератизаційними роботами.

Отруйні приманки з родентициди Мішалов ® готують з використанням різного кормового наповнювача (очищене зерно, крупи, гранульований комбікорм, каші, овочі, м'яка м'ясний або рибний фарш, інші привабливі для гризунів продукти) і атрактивного речовини (рослинна олія, цукор-пісок та ін.) . Для приготування приманок аттрактанти змішують з препаратом Мішалов ® , а потім отриману суміш вносять в кормову основу і ретельно перемішують до рівномірного забарвлення по всій масі приманки. Склад кормового наповнювача та інших інгредієнтів підбирають в залежності від виду гризуна, його харчових переваг і специфіки кормової бази на конкретному об'єкті. В принадах для мишей краще використовувати подрібнене зерно або крупи.

Забороняється використовувати в принадах неподрібнене насіння соняшнику та інші продукти, привабливі для людей.

Розрахунки для приготування приманок. Для приготування 1 кг отруйної принади необхідно змішати 20 мл родентициди Мішалов ® з 980 г кормової основи.

З метою підвищення ефективності дератизаційних заходів до складу кормової основи рекомендується вводити атрактанти: рослинне масло (до 3% від маси готової приманки) або цукор-пісок (до 10% від маси готової приманки). При цьому кількість кормової основи зменшують на відповідну кількість використаного аттрактанта.

Методика застосування приманки з метою дератизації. Після визначення кількості житлових нір проводять розкладку приманок. Працівник розкладає приманку вручну в житлові норі мишоподібних гризунів, в залежності від складу приманок: зернову суміш - до 100 г в нору, тістоподібне речовина - 1-2 пакетика (вагою 10 г) в кожну нору з подальшим засипанням нір. Повторне застосування засобу проводять через 5-7 днів.

Для знищення мишей відмінною вважається ефективність знешкодження вище 85%, доброю - 70-80%, задовільною - 70%. Якщо ефективність нижче 50%, дератизаційні роботи необхідно повторити.

Для розкладки приманки використовують дозуючі мірки (ложечки, совочки і т. Д.). Тара з готовою приманкою повинна мати кришку.

Не слід торкатися до приманки незахищеними руками в зв'язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

На площі, обробленої родентицидний засобом, надавати таблички з ліпленням «ОБЕРЕЖНО, ОТРУТА!». Таблички необхідно залишити на термін не менше 21 дня з дати проведення дератизаційних заходів.

Випас худоби на оброблених площах до закінчення зазначеного терміну заборонений.

Характеристики
05
Объем л 1
Содержание действующего вещества бродифакум, 0,005%
Упаковка Банка
Характер действия пестицида Сплошного
Інформація

Наші переваги :

- ТОВ Гранно пропонує тільки офіційну продукцію

- Надаємо сертифікати на товар

- Якщо проблема на полі допомагаємо знайти рішення


Оплата :

- Розрахунок готівкою

- Безготівковий розрахунок

- Оплата на банківську карту Приват24 

- Післяплата при доставці 


Доставка :

- У відділення Нової Пошти 

- Самовивіз зі складів

- В господарство

Купити в один клік
882грн./л
Доступні варіанти
Ціни на товар можуть змінюватись! Актуальність уточняйте у менеджера!
в отделении Новой почты для заказов от 100000 грн.
4149499117064079 СЛОБОДЯНИК МИКОЛА ПАВЛОВИЧ
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.