Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Понеділок 08:30-17:00
Вівторок 08:30-17:00
Середа 08:30-17:00
Четвер 08:30-17:00
П'ятниця 08:30-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Оплата і доставка

Умови оплати та доставки

Оплата

У вас є можливість обрати зручний спосіб оплати за замовлений товар. Ми пропонуємо три варіанта – накладений платіж, безготівковий  та готівковий розрахунок.  Якщо ви обираєте перший варіант, за замовлення можна розрахуватись у пункті видачі перевізника «Нова Пошта» або з кур’єром при отриманні товару за вашою адресою.

-          Безготівковий розрахунок передбачає перерахунок коштів на рахунок нашої компанії. Після підтвердження замовлення, ви отримаєте реквізити на оплату. Сплатити за товар можна у банківській касі чи надіслати кошти з рахунку вашого господарства. Також  можлива оплата картою Visa або MasterCard.

-          Доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

-          Готівковий розрахунок –клієнт розраховується при самовивозі товару  зі  складів  компанії Гранно або при доставці товару  в  господарство. Також за  товар можна розрахуватись іноземними валютами USD,EUR згідно  курсу.

Доставка

Доставка замовлення здійснюється через службу Нова Пошта, яка пропонує такі способи отримання: 

-          У відділенні Нової Почти . Продукцію можна забрати у зручному для вас пункті видачі. Відділення знаходяться у всіх регіонах України.

-          Доставка за адресою – кур’єр Нової Почти доставить замовлення за вашою адресою. Вартість такої послуги встановлює перевізник.

При оформленні замовлення на суму більше 10 000 грн доставка для Вас буде безкоштовна.

Якщо Вам незручно отримувати замовлення у відділеннях «Нової пошти», Ви можете уточнити можливість оформлення доставки іншими перевізниками. У такому випадку вартість доставки буде згідно тарифів перевізника і оплачується самостійно покупцем.

Самовивіз зі складів компанії Гранно.  

Головний  офіс  та склад  знаходиться в Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а Доставка товару власним транспортом компанії Гранно в  господарство обговорюється з персональним  менеджером.