Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Фунгіциди

Фунгіцид Скала
0
1 170грн./л
Фунгіцид Луна Сенсейшн Байєр
0
5 595грн./л
Фунгіцид Світч
0
5 992грн./кг
Фунгіцид Універсал
0
1 051грн./л
Фунгіцид Фонтес
0
442грн./кг
Фунгіцид Тейлер
0
439грн./л
Фунгіцид Альєтт
0
841грн./кг
Фунгіцид Цимоксил
0
1 169грн./кг
Фунгіцид Кабріо Дуо
0
865грн./л
Фунгіцид Алмаз 100
0
947грн./л
Фунгіцид Пергадо R
0
584грн./кг
Фунгіцид Чемпіон
0
500грн./кг
Фунгіцид Превікур Енерджі
0
1 371грн./л
Фунгіцид Ацидан
0
463грн./л
Фунгіцид Белліс
0
2 400грн./кг
Фунгіцид Кумулюс ДФ 20
0
108грн./кг
Фунгіцид Акробат МЦ
0
804грн./кг
Фунгіцид Стробітек
0
4 626грн./л
Фунгіцид Тіовіт Джет
0
131грн./кг
Фунгіцид Фунгімакс
0
509грн./л
Фунгіцид Блу Бордо
0
421грн./кг
Фунгіцид Камелот
0
1 097грн./л
Фунгіцид Адексар СЕ Плюс
0
1 824грн./л
Фунгіцид Інфініто
0
1 207грн./л
Фунгіциди

Фунгіциди – все, що потрібно знати

Фунгіциди - це речовини, які блокують розвиток грибкових та бактеріальних хвороб, що можуть завдати істотної шкоди майбутньому врожаю. Тому використовуючи фунгіциди, можна забезпечити ефективний захист посівів. Крім того, профілактичне обприскування, тобто до початку масового поширення інфекції є кращим, ніж після прояву симптомів.

Види фунгіцидів

Усі препарати, які захищають від хвороб ділять на дві групи – захисну та лікувальну. Першими обробляють ще не заражені, зовнішньо здорові сільськогосподарські культури з профілактичною метою. Захисні фунгіциди рекомендовано застосовувати коли ризик негативного впливу патогенів дуже високий. Такі препарати допомагають уникнути зараження і зберігають урожайність сільськогосподарських культур.

Лікувальні фунгіциди – засоби, які пригнічують розвиток патогенів у рослинах та застосовуються після впливу збудників. Такі пестициди проявляють системні властивості: легко потрапляють у клітини рослин, пересуваються по судинах і, таким чином, проникають у всі частини, захищаючи нові прирости, які з’являються після обробки. 

Виділяють також контактні та системні фунгіциди. Основними перевагами останніх є: 

·         швидке потрапляння усередину рослини;

·         водою не змиваються (навіть через 30 хв після обприскування);

·         знищують патогени у всіх рослинних тканинах (навіть, тих, які залишились не обробленими).

Контактні препарати здатні захищати тільки частини рослин, на які вони потрапили. Системні фунгіциди в більшості випадків проявляють і лікувальну, й захисну дії, а контактні – тільки захист. Обирати вид захисних засобів потрібно відповідно проблеми, яка присутня на полі. Купити фунгіциди оптом чи в роздріб пропонуємо у нашій компанії.

Як правильно використовувати фунгіциди?

Забороняється обробляти посіви фунгіцидами в спекотну погоду. Обприскування необхідно здійснювати вранці чи ввечері, коли утримується низька температура та незначний вітер. Недоцільно застосовувати фунгіциди перед дощем. Обов’язково потрібно орієнтуватись на фазу розвитку культури.

Фунгіциди – це хімпрепарати, у складі яких дуже сильні діючі речовини з різними періодами розпаду в ґрунті та навколишньому середовищі. Кожен вид таких препаратів має різний вплив на шкідливі організми завдяки елементам, які у ньому містяться. Тому, враховуючи токсичний вплив фунгіцидів, їх застосування передбачає обов’язкове дотримання рекомендацій щодо використання.

Під час обприскування препаратами важливо суворо дотримуватись правил особистої гігієни. Шкіру та слизові оболонки необхідно обов'язково захищати спецодягом. Заборонено вживати їжу, напої, курити. Якщо фунгіцид потрапив на шкіряний покрив, місце зараження необхідно обов'язково промити милом. 

Робочий розчин обов'язково необхідно робити відповідно норм, які визначає виробник. На нашому сайті є детальні описи ЗЗР, де зазначені всі рекомендації, тому у нас ви можете фунгіциди купити в Україні.

Які виробники фунгіцидів кращі?

Інтернет-магазин Гранно  пропонує продукцію від кращих міжнародних виробників фунгіцидів, яких обирають мільйони покупців із різних країн світу. У нашому каталозі представлені такі міжнародні брендиCorteva,PEST.UA, BASF,Агрохімічні технології,Syngenta,Хімагромаркетинг, Bayer,ALFA Smart Agro, Nufarm,Best, SumiAgro,Rangoli,FMC, Нертус,August,UKRAVIT, UPL, Monsanto, Тому обирайте тільки кращі засоби, які покажуть максимальний результат із сезону в сезон. Тепер купити фунгіциди в Україні можна зручно та швидко в нашому інтернет-магазині, доставку товару гарантуємо.

Важливим та складним завданням є вибір фунгіцидів, які забезпечать надійний захист посівів від небажаних збудників хвороб. Сьогодні на вітчизняному агроринку є значна кількість пестицидів зарубіжного виробництва, які захищають культури від захворювань. Вміст діючих речовин, об’єкт, на який спрямована дія, механізм впливу можуть бути подібним чи, навіть, однаковими. Тому наші спеціалісти готові допомогти обрати правильний та ефективний засіб, серед запропонованих на ринку, та такий, що продемонструє надійний захист ваших культур. 

Для чого використовують фунгіциди?

Одне з головних завдань фунгіцидів – блокування розвитку клітин збудника через припинення у них біосинтезу стеринів. Впровадження комплексної фунгіцидної системи захисту – один із важливих заходів успішної технології вирощування культури.

Допомогти рослинам встояти від негативного впливу хвороб можна, зробивши правильний вибір відповідних засобів. Важливо не чекати поки втрати стануть незворотними. Обробку рекомендовано здійснювати до появи масової популяції збудника. Крім того, щоб отримати максимальний результат, необхідно рівномірно здійснити обприскування з різних боків листкового апарату. 

Яка роль фунгіцидів?

Різка зміна погодних умов провокує розвиток різних збудників головних хвороб культур. Щоб при цьому не втратити урожай, доцільно застосовувати фунгіциди, які показують профілактичні та лікувальні властивості. Такі препарати використовують для боротьби з різними захворюваннями культурних рослин, забезпечуючи пригнічення чи знищення грибів та їх спор.

Хвороби посівів провокують значна кількість різноманітних патогенів. Тому ефективно захистити рослини допоможуть фунгіциди та їх комбінації, які застосовують як послідовно, так і комплексно. Такий підхід зменшує вірогідність виникнення резистентності.

Де купити і яка ціна

Зберегти посіви від поширення шкідливих організмів допоможуть якісні фунгіциди. Сьогодні на ринку пропонують велику кількість таких препаратів, у тому числі й сумнівної якості. Тому важливо обрати фунгіциди від надійного та перевіреного виробника, ефективність яких підтверджена на полях протягом років. Наш асортимент засобів захисту представляють саме такі фунгіциди, купити препарати на  сайті GRANO на вигідних умовах. Таким чином, варто купити фунгіциди для зернових, зернобобових, олійних, технічних та інших культур тільки у перевірених постачальників.

Купити фунгіциди  на сайті GRANO

Обравши засоби захисту рослин низької якості, ви ризикуєте втратити урожай на різних етапах виробництва. Тому дуже важливо співпрацювати тільки з перевіреним постачальним препаратів, адже втрати можуть бути неминучими. 

Репутація компанії  Гранно  перевірена роками, наші клієнти задоволені співпрацею з нами і продовжують її з сезону в сезон. Фунгіциди, які ми пропонуємо тільки високоякісні, оскільки головне завдання нашої компанії – постачання дійсно ефективних засобів захисту рослин, зокрема фунгіцидів. 

Нашими головними принципами роботи є:

·         пропозиція тільки високоякісної продукції;

·         оптимальна цінова політика на ЗЗР;

·         орієнтир на клієнтські потреби; 

·         надійний партнер, перевірений роками. 

ТОВ «ГРАННО»  максимально допоможе вам отримати високі результати.