Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Засоби захисту рослин

Гербіцид Геліантекс
0
18 134грн./л
Гербіцид Тотал
0
439грн./л
Хіт продажів
Гербіцид Гліфовіт
0
402грн./л
Гербіцид Центуріон3
0
585грн./л
Інсектицид Канонір Дуо
0
1 321грн./л
Гербіцид Еверест
0
11 753грн./кг
Фумігант Джин
0
777грн./кг
Гербіцид Легенда
0
718грн./л
Фунгіцид Скала
0
1 170грн./л
Гербіцид Метризан
0
1 356грн./л
Фунгіцид Луна Сенсейшн Байєр
0
5 595грн./л
Гербіцид Агент
0
300грн./л
Фунгіцид Світч
0
5 992грн./кг
Гербіцид Експрес
0
10 605грн./л
Фунгіцид Універсал
0
1 051грн./л
Фунгіцид Фонтес
0
442грн./кг
Інсектицид Адмірал
0
4 096грн./л
Інсектицид Борей
0
1 564грн./л
Родентицид Шторм БАСФ
0
445грн./кг
Гербіцид Фермер
0
922грн./кг
Інсектицид Ексірель
0
6 838грн./л
Фунгіцид Тейлер
0
439грн./л
Гербіцид Оскар Преміум
0
505грн./л
Гербіцид Антисапа
0
1 536грн./л
Засоби захисту рослин

Засоби захисту рослин – гарантія високого врожаю

Задля отримання високої врожайності необхідний ефективний догляд для сільськогосподарських культур. Нині існує багато засобів, що забезпечують оптимальний розвиток рослин, навіть в умовах різних негативних зовнішніх чинників. Тому, на сьогоднішній день, неможливо уявити сільське господарство без пестицидів, що захищають ваш врожай.

ЗЗР користуються постійним та зростаючим попитом у агровиробництві, адже шкідливі організми та бур’яниста рослинність мають згубний вплив на  вегетацію рослин, що може спричинити втрату посівів.

Які є типи засобів захисту рослин?

Розвитку та поширенню шкідливих організмів перешкоджає використання синтезованих пестицидів. Їх класифікують відносно об’єктів впливу: фунгіциди, бактерициди, гербіциди, інсектициди,десиканти, акарициди , інсектоакарициди, нематоциди, родентициди, арборициди.

До інших хімзасобів належать і Регулятори росту, що пришвидшують чи уповільнюють розвиток культур, а також препарати, які знищують листя – дефоліанти, підсушують культури – десиканти та інші.

Різноманітні спеціальні ЗЗР допоможуть легко та швидко позбутися хвороб і шкідників, та забезпечити подальший захист культур. Але дуже важливо правильно обрати засіб, який підійде саме Вам.

В інтернет-магазині GRANO ви можете придбати засоби захисту рослин різного типу відповідно до Ваших господарських потреб, а наші консультанти завжди допоможуть Вам зробити правильний вибір.


Які бренди ЗЗР можна купити в інтернет-магазині GRANO?

Наша компанія співпрацює з найкращими міжнародними брендами, що визнані покупцями з багатьох країн, а саме: Corteva Agriscience, BASF, Syngenta, , Bayer, Nufarm, SumiAgro, FMC, August, UPL, Monsanto,Нертус, Хімагромаркетинг, Ранголі, Альфа Смарт Агро, Агрохімічні технології, Укравіт. Тому, на Ваш вибір пропонуємо широкий асортимент ЗЗР, які продемонструють максимальний захист не один сезон. Придбати засоби захисту рослин в Україні (оптом чи вроздріб) можна швидко та зручно в нашому інтернет-магазині.

Що потрібно знати перед тим як купити ЗЗР?

Перед придбанням ЗЗР, необхідно враховувати, що пестициди можуть взагалі не вплинути на культури або ж і нашкодити їм. Тому необхідно обирати саме якісні ЗЗР і лише  у перевірених продавців. Пам’ятайте, що не варто очікувати високої якості від дешевого ЗЗР. Звісно, ціна за підроблений препарат від невідомого бренду може бути досить привабливою, але не відповідною до його якості.

Також, перед придбанням засобу необхідно чітко визначити характер проблеми, яку він повинен вирішити, щоб не завдати шкоди посівам. Але важливо також слідувати рекомендаціям використання від виробника та вносити правильне дозування препарату. В іншому ж випадку є ризик втратити значні посівні площі.

Вибір засобів захисту рослин є складним завдання, адже асортимент їх дуже широкий, а склад, і механізм дії може бути подібним. Тому наші консультанти завжди  готові допомогти вам обрати саме той засіб, який продемонструє високий захист ваших культур.

Способи застосування

Дуже важливо ретельно дотримуватися норм внесення та рекомендацій від виробника для забезпечення ефективності та безпечності засобів. Наприклад, надмірне внесення препарату на гектар може мати негативні наслідки для культур, а менше внесення може взагалі не захистити культури, тобто, ви не отримаєте бажаного ефекту від препарату.

Обприскування рекомендується здійснювати за безвітряної та не спекотної погоди зранку чи ввечері. Про графік здійснення обробки необхідно повідомити сусідні господарства, особливо ті, що займаються бджільництвом.  Також необхідно визначити період від останнього застосування і до збирання врожаю, щоб повністю вивести діючі речовини з продукції.

Обов’язково потрібно використовувати засоби індивідуального захисту під час обприскування. Спеціаліст повинен бути в захисному одязі, руки захищають спеціальними рукавицями, на ноги одягають високі чоботи. Також необхідно використовувати маску, окуляри і респіратор, навіть при відвідуванні складу.

Продаж засобів захисту рослин

В нашому каталозі представлені ефективні базові препарати, які відомі кожному агрономові, а результативність їх підтверджена та перевірена роками. Пропонуємо вам широкий  асортимент засобів проти різних шкідників за вигідними цінами відповідно до ринкових умов. Пам’ятайте, що виробництво ЗЗР включає значні витрати на технологію та ресурси, отже дуже низька вартість може свідчити про низьку якість препарату.

Наші консультанти готові запропонувати ефективні комплексні системи захисту рослин для будь-якого поля та підібрати найкращі рішення для вашого господарства. В інтернет-магазині GRANO ви можете швидко та легко придбати засоби захисту рослин оптом та в роздріб.

ТОВ «ГРАННО» – надійний партнер, з яким працювати вигідно та ефективно. Ми максимально допоможемо нашим клієнтам отримати надприбутки.