Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Насіння соняшника

Акція
Насіння соняшнику ТУНКА
0
4 321грн./мішок
Доставка - БЕЗКОШТОВНА
Насіння соняшнику Пегас (NS 6341)
0
3 511грн./мішок
Насіння соняшника Рімі 2
0
2 000грн./мішок
Насіння соняшнику Тео
0
2 560грн./мішок
Насіння соняшника Фантазія Еліт 2020
0
2 011грн./мішок
Доставка - БЕЗКОШТОВНА
Насіння соняшнику Тор 7+ Сумо
0
3 693грн./мішок
Акція
Насіння соняшнику ЛГ 5580 (LG 5580)
0
4 361грн./мішок
Акція
Насіння соняшнику ЛГ 5542 КЛ (LG 55.42 CL)
0
4 800грн./мішок
Насіння соняшнику Белла
0
4 441грн./мішок
Насіння соняшнику Сайберік
0
6 623грн./мішок
Насіння соняшника Феном
0
2 000грн./мішок
Насіння соняшника Рімісол
0
2 448грн./мішок
Насіння соняшнику МАС 85.СУ (MAS 85.SU)
0
3 973грн./мішок
Насіння соняшнику П64ЛЕ25
0
3 825грн./мішок
Насіння соняшника Константін
0
2 000грн./мішок
Насіння соняшнику НК Неома
0
7 754грн./мішок
Насіння соняшнику П64ЛП130
0
4 323грн./мішок
Насіння соняшника HC X 8005
0
3 108грн./посівна одиниця
Насіння соняшника Кастилія
0
2 000грн./мішок
Насіння соняшнику МАС 93.КП (MAS 93.CP)
0
2 658грн./мішок
Насіння соняшника Гольфстрим
0
2 000грн./мішок
Насіння соняшника Меркурій Екстра
0
2 450грн./мішок
Насіння соняшника НА Сурінда
0
2 448грн./мішок
Насіння соняшника НС - Х - 496 2020
0
2 084грн./мішок
Насіння соняшника

Продаж насіння соняшнику в інтернет-магазині Гранно

За роки роботи на агроринку Гранно став провідним постачальник ресурсів для агробізнесу.. Наш товарний асортимент представлений посівним матеріалом різних польових культур, засобами захисту рослин та добрива, зокрема спецдобривами.

Ми пропонуємо високоякісне насіння соняшника  різних груп стиглості. В нашому насіннєвому каталозі тільки перевірені посівні позиції, які забезпечують максимальний урожай. Весь представлений у нас на сайті посівмат соняшника– сертифікований.

Наш відділ якості  старанно перевіряють кожну насіннєву партію на якісні показники – чистота, однорідність, стійкість до збудників хвороб та інших шкідливих організмів. Таким чином, висока якість насіння соняшника від компанії Гранно підтверджена, крім того не тільки в лабораторних умовах, а й на полях наших клієнтів.

Великий вибір селекцій насіння соняшнику

Високі врожайні показники забезпечує якісний посівний матеріал – це одна з основ майбутнього результату. Тому щоб забезпечити стабільну врожайність, варто обрати краще насіння соняшнику, яке продемонструє високі показники на вашому полі та у вашій природно-кліматичній зоні. 

При виборі гібрида чи сорту, варто звернути увагу на якісні показники посівного матеріалу – схожість, чистота насіннєвої маси, форма, а також на показник стійкості до збудників та інших негативних впливів. Тому саме таке насіння можна обрати та замовити на нашому сайті. Гранно піклується, щоб наші клієнти раціонально та ефективно використовували всі ресурси господарств, тому наші спеціалісти завжди готові допомогти з вибором.

Гібриди соняшника  користуються стабільно високим попитом на вітчизняному ринку. В нашому каталозі є значна кількість різних насіннєвих позицій по цій культурі, й ми постійно розширюємо товарний асортимент. Тому пропонуємо вам придбати  насіння соняшника  . Ми допоможемо вам обрати тільки ті гібриди, які покажуть високі результати у вашій зоні вирощування, враховуючи природно-кліматичні особливості. Магазин Гранно гарантує високу продуктивність насіння на вашому полі.

Якого виробника насіння соняшнику вибрати?

Компанія Гранно співпрацює з міжнародними виробниками посівного матеріалу, яких обрали покупці з різних країн. У нашому каталозі ви можете знайти світові бренди: Limagrain, MAS Seeds, Brevant, Syngenta, KWS,Lidea та вітчизняних виробників такі Євросем, Нертус, Юг Агролідер, Сади України  вони вирощують насіння соняшника сербської селекції .  Тому обирайте підходяще насіння соняшнику саме для вашого поля і вашого гаманця,  яке покаже максимальні врожайні результати не один рік. Купити насіння соняшника  в Україні можна залишивши замовлення на нашому сайті. наша команда готова допомогти зробити правильний вибір – обрати краще насіння соняшника.

Як вибрати насіння соняшнику?

Важливим завданням для кожного сільгоспвиробника є вибір насіння соняшнику. Адже помилка у цій справі може коштувати значних та невідворотних збитків. Тому дослідження ґрунтових особливостей, інших природно-кліматичних характеристик, виробничих технології та виважений індивідуальний підхід є необхідними передумовами для правильного вибору гібрида.

За результатами практичних досліджень, видно, що оптимальний результат можна отримати, якщо сіяти декілька різних гібридів, які мають відмінні агрономічні характеристи (період стиглості, густота стояння, стійкість до збудників). У зонах, де можна сіяти насіння з різним вегетаційним періодом, варто обирати посівні позиції з різними строками зрілості. Такий підхід допоможе знизити ризик втрати урожайності через несприятливі природно-кліматичні фактори, а також оптимізувати строки посіву та жнив.

У нашому каталозі представлене насіння соняшника з різними виробничими характеристиками. Ви можете обрати тип гібриду, зокрема інтенсивний, який показує максимальну результативність за високого чи підвищеного агрофону. Насіння, яке ми пропонуємо, є адаптивними до стресових та нестабільних умов вирощування.

Які показники враховувати, щоб купити якісний посівмат?

Перш за все, при виборі гібрида соняшнику, необхідно оцінити показник появи сходів. Значення має бути максимальним. Важливо звернути увагу, щоб посівні партії були з високою чистотою. Насіння має зберігатися за відповідних умов вологості. Серед інших показників при виборі гібриду необхідно оцінити стійкість та потенціал урожайності.

Крім того, варто враховувати придатність до технологій обробітку ґрунту, систем захисту й живлення, які впроваджені у господарствах. Сіяти високоінтенсивний гібрид соняшника на бідному ґрунті з обмеженим живленням неварто, це може призвести до значних витрат і втрат врожаю.

Вибір за швидкістю дозрівання

Вегетаційний період – один із важливих критеріїв при виборі гібриду, який визначає кількість днів, які необхідні рослині з появи сходів до збору врожаю. В нашій країні даний показник становить 90-125 днів. Таким чином, виділяють декілька груп стиглості соняшнику:

    ·         ранньостигла – від 70 до 90 днів;

    ·         середньорання – від 106 до 110 днів;

    ·         середньостигла – від 110 до 115 днів;

    ·         середньопізня – від 116 до 120 днів;

    ·         пізньостигла – більше 121 дня.

На вітчизняних полях вирощують гібриди цієї олійної культури переважно з ранньостиглої, середньоранньої та середньостиглої груп.

Стійкість до хвороб

Найбільш шкодочинною хворобою, яка негативно впливає на посіви соняшника є вовчок. Варто купити посівмат соняшника, яке проявляє стійкість до вовчка всіх рас, а також впровадити надійну гербіцидну систему захисту.

Крім того, небезпечними для культури є фомопсис, біла гниль, несправжня борошниста роса та інші. Тому коли виробник планує купити насіння соняшнику, особливу увагу необхідно звернути на стійкість гібриду до хвороб у вашому регіоні.

Під час вегетації  соняшника загрожують різні збудники, які провокують розвиток хвороб. Поширення шкідливих мікроорганізмів провокують несприятливі для оптимального розвитку олійної культури природно-кліматичні умови.

Виробники насіння детально досліджують імунітет культури, і проводять досконалу селекційну роботу спрямовану на його підвищення. Саме такий посівний матеріал ми пропонуємо.

Крім того, щоб надійно захистити ваші посіви соняшнику, необхідно використовувати засоби захисту рослин у комплексі з генетично-стійкими гібридами. Такий підхід є гарантією стійкості до різних захворювань.

Магазин Гранно активно працює та вдосконалює свою діяльність, щоб запропонувати вам насіння високої якості від провідних виробників за конкурентною та вигідною ціною. У нас на сайті ви також можете купити насіння соняшнику, ціна якого є оптимальною для ефективного виробництва зерна соняшника в Україні.

Де купити насіння соняшнику?

Надійний постачальник, вигідні умови співпраці, професійний супровід – переваги Гранно, які підтверджують клієнти. Ми цінуємо нашу багаторічну репутацію, тому пропонуємо лише якісні товари та надаємо консультації господарствам, які планують купити насіння соняшника  оптом та в роздріб. 

На нашому сайті у вас є можливість обрати одні з кращих гібридів, які є на ринку та дізнатись всі характеристики та іншу детальну інформацію по кожному з них. Наші менеджери завжди готові проконсультувати по наявних товарних позиціях.  Унас на сайті оптимальна ціна на насіння соняшника в Україні, вибір тільки за вами! Ми завжди відкриті до своїх клієнтів, тому пропонує тільки вигідні умови купівлі насіння соняшнику. 

Переваги: купити соняшник в інтернет-магазині Гранно

Ми  відповідально ставиться до своєї діяльності, тому своїм клієнтам, які купують оптові партії товарів, пропонує тільки чесні та прозорі умови співпраці. Покупцям, які купують наше насіння вроздріб, ми створили зручні та комфортні умови покупки. Так, у нас на сайті можна швидко придбати товар, залишивши замовлення чи зателефонувавши на гарячу лінію. Крім того, на сторінках кожного гібриду ви можете дізнатись детальний опис гібриду та його вартість. 

Ми відкриті до наших клієнтів, тому постійно вдосконалюємо умови придбання нашої продукції. Замовляючи насіння соняшника на нашому сайті, ви отримаєте високоякісний, сертифікований, адаптивний, без домішок та дефектів, однакової форми та стійкий до збудників посівний матеріал.