Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Мікродобрива

Урожай Марганець
0
123грн./л
Гуміфілд, антистрессант, стимулятор росту
0
Урожай ТК
0
169грн./л
Мікродобриво Авангард Р Бобові
0
Фульвітал плюс
0
815грн./кг
Мікродобриво Нертус Фотосинтез
0
Гумат СТАРТ
0
187грн./л
Мікродобриво Авангард Р Мідь
0
146грн./л
Cтабілізатор pн referi
0
120грн./л
Мікродобриво Авангард Р Азот + мікро
0
Препарат для обробки насіння Вимпел-к
0
Мікродобриво Нертус Мікс Молібден
0
Гумат калію / натрію з мікроелементами Humate 500
0
Мікродобриво Авангард Р Картоплю
0
Бор 150 (лужний)
0
110грн./л
Гуміфілд Форте брікс
0
311грн./л
НАЙС Зернові
0
75грн./л
Мікродобриво Авангард Зернові
0
Мікродобриво Авангард Р Молібден
0
Цинк 150
0
143грн./л
Мікродобриво Нертус Мікс Гумат 18
0
Стимулятор росту Вимпел К
0
356грн./кг
Мікродобриво Наніт MASTER
0
135грн./л
Мікродобрива Олійний Турбо
0
209грн./л
Мікродобрива

Мікродобрива — усе що потрібно знати

Досить помітну роль в отриманні якісного та високого врожаю відіграє застосування мікродобрив для живлення сільськогосподарських культур. Вони містять необхідні та важливі для рослин мікроелементи, такі як залізо, марганець, бор, цинк, молібден, кобальт, мідь та інші. Хоча їх показник у складі дуже незначний— тисячна частка відсотка, але є дуже цінним для культур. Коли мікроелементів недостатньо, порушуються фізіологічні процеси в рослинному організмі і, як наслідок, знижується врожайність та погіршується якість зерна.

На властивості та структури клітин, а також на розвиток коренів та репродуктивних частин рослин впливають комплексні мікродобрива, які утворені сполуками з нуклеїнових кислот. Дані засоби сприяють активізації  таких важливих процесів, як дихання, обмін білків, жирів та вуглеводів, фотосинтез, утворення ферментів та кислот, перетворення азотних та фосфорних сполук, формування бульбочкової бактерії.

Отже, головним способом вирішення проблем дефіциту мікроелементів в теперішніх технологіях вирощування сільськогосподарських культур є підживлення їх мікродобривами, що також дозволяє розкрити  повний потенціал рослин.

Види мікродобрив

    Є декілька видів мікродобрив, які класифікуються залежно від головного елементу в складі. Найпоширенішими є борні, цинкові, молібденові, мідні, марганцеві та кобальтові.

Борні

Фундаментом борних мікродобрив є борна кислота. Саме бор у складі мікродобрива дозволяє підвищувати стійкість до захворювань. Якщо ж рослині бору не вистачає, вона часто хворіє гнилями, дуплистістю кореня, а використання борного препарату перешкоджає появі цих хвороб. Також мікродобриво покращує процеси обміну, пришвидшує рух вуглеводів та білковий синтез, сприятливо діє на запилення й бере участь у процесі формування плодів. Найбільш ефективним борне мікродобриво є  на початкових фазах росту рослин, але вносити  можна також і протягом сезону.


Цинкові

Цинк бере участь в обміні фосфора та білка, а при його дефіциті практично не синтезуються хлорофіл, сахароза та крохмаль. Мікродобрива із цинком в складі активізують вплив ферментів, що впливають на продуктивність та фізичні показники. Такі засоби також впливають на зростання вмісту білка, вуглеводів та крохмалю, а також, стимулюють ріст рослини.

 

Молібденові

Головним мікроелементом  у складі даних мікродобрив є молібден. Його форма є рухомою та ідеально доступною для коренів.  За допомогою такого мікродобрива підтримується баланс нітрогенів і нітратів у ґрунті та відбувається процес синтезу вітамінів та хлорофілу. Молібденові препарати позитивно впливають на процеси біологічної фіксації азоту й білка. Як правило,  вноситься у ґрунт із нейтральною реакцією середовища.


Яка роль мікродобрив?

Рослинам необхідна невелика кількість мікроелементів – всього тисячна чи десяти тисячна частка відсотка. Але кожна частинка виконує свої важливі  функції в обміні, живленні, та не може би замінена іншим складником. Необхідна кількість мікроелементів, що є в складі ферментативної системи, сприяє оптимальному перебігу біохімічних і фізіологічних процесів, що впливає на фотосинтез. Завдяки цим компонентам рослини стають більш пристосованими до різноманітних умов зовнішнього середовища та стійкішими до хвороб, а також макроелементи з ґрунту й добрива засвоюються краще.

Підживлення мікродобривами має і інші переваги:

·                 активізація ділення клітин, дії ферментів та білкового синтезу;

·                 підвищується ефективність пестицидів;

·                 висока стресостійкість рослин;

·                 пришвидшується розвиток культур;

·                 максимальна реалізація сортового чи гібридного потенціалу;

·                 активізується фотосинтез завдяки збільшеному вмісту хлорофілу в листках.


Які виробники мікродобрив кращі?

На сьогоднішній день на вітчизняному ринку можна знайти значну кількість мікродобрив іноземного та вітчизняного виробництва,  а саме Нертус, Ензим Агро Лайфорс, Тера Тарса, Наніт та Долина. Щоб зробити правильний вибір препарату, в першу чергу, необхідно обрати перевіреного виробника. Наприклад, надійною європейською компанією є Humintech  (Німеччина ), продукцію якої можна придбати у магазині GRANO. Також у нас можна швидко та легко придбати мікродобрива вітчизняного виробництва. Високоефективні препарати пропонує і українська компанії Долина. Її товарний асортимент не поступається відомим іноземним зразкам, а й ціна приємно дивує.

ТОВ «ГРАННО»  пропонує найефективніші мікродобрива, які представлені на вітчизняному ринку від європейських виробників Нертус, ,БТУ-Центр, Ензим Агро Лайфорс, Тера Тарса, Наніт та Долина. Тому замовити засоби ви можете вже зараз, а швидку доставку гарантуємо.


Як правильно вибрати?

Нині виробляється велика кількість мікродобрив, що містять корисні та необхідні елементи. Тому, щоб зробити правильний вибір та уникнути можливих проблем, необхідно уважно вибрати виробника. Адже продукція недобросовісної компанії може завдати посівам значної шкоди та не  показати результатів.

Перед придбанням мікродобрив варто звернути увагу на декілька ознак. Насамперед, засіб від недобросовісного виробника коштує підозріло дешево. Найімовірніше такий препарат виготовлено із сировини низької якості, а в складі можуть міститись важкі метали. Обробка неякісними засобами може викликати інтоксикацію та опіки, адже більшість культур дуже чутливі до компонентів препаратів.  Отже, обирати мікродобрива (Україна чи інша країна — виробник) необхідно виключно від перевірених компаній, які здобули відмінну репутацію на ринку.

Коли вносять мікродобрива?

 Зазвичай нестачу мікроелементів на полі досить помітно. На листках з’являються сліди, які підтверджують критичні межі дефіциту компонентів. Тому спостереження та контроль таких ділянок забезпечить стабільну врожайність без часткових втрат. У випадку ігнорування таких ознак дефіциту мікроелементів, можна втратити значні площі під культурою. Тому мікродобрива необхідно вносити в оптимальну фазу розвитку культури.

Потреба в мікроелементах залежить від періоду вегетації рослини. Кожна культура проходить критичні етапи розвитку, коли гостро потребує певних компонентів.

Так, наприклад:

·                 мікродобрива для зернових культур — від кущіння й до початку колосіння;

·                 кукурудза — фаза 3–5 листків і 8–10;

·                 соняшник — 6–8-й листок;

·                 ріпак — 7–8-й листок і бутонізація;

·                 цукровий буряк — 4–6-й листок і 8–10-й;

·                 соя та горох — 3–5-й листок, бутонізація і утворення бобів;

·                 плодові — розпускання бруньок, рожевий бутон і наливання плоду;

·                 виноград — 5–8-й листок, кінець цвітіння і закладання грон.

Не забувайте: щоб здобути найбільше, забезпечте культуру найменшим!

Як правильно використовувати мікродобрива?

Найбільш ефективним методом насичення посівів мікроелементами вважається листкове живлення, особливо в період  інтенсивного росту. Позакореневе внесення мікродобрив — це практично єдиний спосіб забезпечення необхідними компонентами під час стресових ситуацій (дуже низькі чи високі температури тощо). Навіть невелика кількість є корисною, адже потрібні мікроелементи знаходяться у легкодоступній формі, та швидко потрапляють у клітини рослини. Листкове живлення необхідно поєднувати з пестицидною обробкою (відповідно рекомендації виробника щодо змішування). Як наслідок, знижується стресова дія ЗЗР на культури.

Мікродобрива, не дивлячись на їх корисні властивості, необхідно застосовувати з обережністю та дотримуючись усіх рекомендацій  виробника. Так як, перенасичення культур мікроелементами може мати негативні наслідки.

Купити мікродобрива в GRANO

Нашим завданням є надати аграріям України широкий вибір найкращих сучасних мікродобрив. Така продукція буде ефективною як для агрохолдингів, так і для невеликих господарств. В інтернет-магазині GRANO ви можете купити мікродобрива таких компаній, як Нертус, Ензим Агро Лайфорс, Тера Тарса, Наніт та Долина. У нашому каталозі представлені живильні засоби для соняшнику, кукурудзи, ріпаку, інших зернових і овочевих культур, а також препарати для саду. Ціна мікродобрив є кращою, що пропонується на ринку. Доставка здійснюється службою «НОВА ПОШТА» по всій території України  та безкоштовна  доставка власним  транспортом.

За детальною інформацією щодо замовлення ви завжди можете звернутись на гарячу лінію. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідні препарати та надати детальні консультації щодо їх застосування.