Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Понеділок 08:30-17:00
Вівторок 08:30-17:00
Середа 08:30-17:00
Четвер 08:30-17:00
П'ятниця 08:30-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Насіння ріпака

Озимий ріпак БОНАНЗА
0
6 279грн./посівна одиниця
Насіння Ріпака Абакус
0
6 149грн./м
Насіння Ріпака ДК Сенсей
0
8 310грн./мішок
Насіння Ріпака ПХ113
0
7 042грн./мішок
Насіння Ріпака ПХ125 КЛ
0
7 336грн./мішок
Насіння Ріпака ДК Эксприт
0
8 680грн./мішок
Насіння ріпаку Арізона (Arizona)
0
5 951грн./мішок
Насіння Ріпака ПТ264
0
7 399грн./мішок
Насіння Ріпака ПТ234
0
7 080грн./мішок
Насіння Ріпака ПТ279КЛ
0
7 478грн./мішок
Насіння Ріпака ДК Екстром
0
7 978грн./мішок
Насіння Ріпака ПТ248
0
7 220грн./мішок
Насіння Ріпака ПР46W21
0
6 550грн./мішок
Насіння ріпаку Артога (Artoga)
0
5 951грн./мішок
Насіння Ріпака Шерпа
0
7 260грн./посівна одиниця
Насіння Ріпака ДК Сеакс
0
8 310грн./мішок
Насіння Ріпака ПТ271
0
7 384грн./мішок
Насіння Ріпака ДК Екзодус
0
8 643грн./мішок
Насіння Ріпака ПР44D06
0
6 400грн./мішок
Насіння Ріпака Мерседес
0
7 498грн./м
Насіння Ріпака Рохан
0
6 586грн./м
Насіння Ріпака "DK Sequel"
0
9 123грн./мішок
Насіння Ріпака ПТ269
0
7 300грн./мішок
Насіння Ріпака ДК Секюр
0
3 324грн./мішок
Насіння ріпака

Ріпак - улюблена культура аграріїв. Не дарма його називають першими грошима нового сезону. Адже врожай продають буквально із коліс. Використовуючи якісний посівний матеріал та правильну технологію, фермеру реально отримати врожай на рівні 2,11 т/га і вище. Головне купити насіння ріпаку за готівку від надійного виробника на сайті Grano

Ріпак сортовий або гібридний

Посівний матеріал ріпаку поділяється на дві підкатегорії залежно від технології виробництва: сорт та гібрид. У кожного свої переваги. Плюсами сортів ріпаку є:

·        позитивно переносять посів у ранні строки;

·        використання ретардантів не обов'язкове;

·        вищий відсоток олійності;

·        більш демократична ціна проти гібридів;

·        найкраща стійкість до стрес факторів;

·        підвищена пластичність посівного матеріалу. На ранніх етапах вирощування саме сортові рослини утворюють потужну кореневу систему;

·        можливість отримувати власний посівний матеріал. 

Щодо гібридів ріпаку, то плюсами їх використання агрономи вважають:

       високий показник стрес стійкості на ранніх етапах вирощування. Особливо це

стосується озимих варіантів;

       швидший старт на початку весняної вегетації;

       можливість посіву у пізніші терміни;

       висока врожайність за інтенсивної технології.

Купити насіння ріпаку гібрида варто через важливу якість — високу компенсаторну здатність. Навіть при ушкодженнях морозами, шкідниками чи хворобами при своєчасному обробленні ЗЗР рослини швидко відновлюються. Плюс це дозволяє використовувати нижчу норму висіву, заощаджуючи матеріал.

Ще одна підкатегорія посівного матеріалу ріпаку – це озимі або ярі сорти/гібриди. Сорти, призначені для озимого посіву, мають більш високу врожайність (до 5т/га), ранні терміни посіву, але більш вимогливі до вологості, чутливі до осінніх грибкових захворювань. Яровий посів більш простий у догляді, наприклад, боротьба з бур'янами, стійкість до вилягання посівів.

Рекомендації щодо посіву

Ріпак рекомендують сіяти після озимих зернових, а найкращий попередник - кормові трави, бобові. Оптимальна ширина висіву – 12-15 см, але європейські компанії рекомендують переходити на широкорядний варіант – 45 см.

Аграрії в Україні надають перевагу озимій селекції. Гібридне насіння ріпаку легко витримує заморозки до -5, а міцний кущ з кількома пагонами - до -8 градусів. Головні вегетативні фази у вирощуванні культури: поява сходів, розвиток пари справжніх листків, формування розетки, старт розгалуження, цвітіння, поява стручків, період дозрівання насіння.

Залежно від темпів дозрівання насіння сорти поділяються на:

       пізні - до 310 днів вегетації;

       середні - 280-310 днів;

       ранні - до 200 днів

Посівний матеріал ріпаку восени висівають згідно з нормою 80-120 рослин на 1 м², навесні – 60-80 шт. на м².

При суцільному рядковому посіві (15 см) висівають 1,5-2,0 млн схожого насіння на гектар (7-8 кг). При посіві широкорядним методом норма висіву становить 0,9-1,2 млн. шт. насінин на гектар (4-6 кг). Глибина загортання насіння залежить від наявності вологи у верхньому шарі ґрунту, типу ґрунту та якості його підготовки. У середньому становить 3-4 см, на важких ґрунтах – 2 -3 см.

Кількість посівмату, глибину посіву вибирають індивідуально під кожне поле залежно від погодних умов, типу ґрунту, наявності обладнання у господарстві. Але перший крок — ріпак на посів купується лише у сертифікованого продавця, щоб уникнути фальсифікату.

Технологія вирощування ріпаку

Перед висівом у ґрунт вносять комплексні добрива з бором, фосфором, калієм. Ці мікроелементи підвищують зимостійкість рослини, що стимулює нарощування кореневої маси. Азотні підживлення проводять перед відновленням весняної вегетації, магній та бор – перед початком фази бутонізації.

Гібрид ріпаку висівають під класичну технологію або Clearfield. Ціна насіння ріпаку залежить від технології, яку господарство використовує.

Усе більше виробників віддає перевагу технології "чисте поле". Технологія Clearfield або “чисте поле” – це ціла виробнича система, яка базується на використанні спеціального селекційного матеріалу. Гібрид ріпаку для цієї технології в ході тривалої гібридизації набув стійкості до гербіцидів групи імідазолінонів. Технологію можна використовувати в господарствах з традиційною системою обробітку ґрунту, мінімальною або нульовою обробкою поверхні. Перевагами Clearfield вважаються висока ефективність гербіцидів на будь-яких типах ґрунту, включаючи кам'янистий, економне використання пестицидів.

Впровадження сучасної технології "чисте поле" супроводжується низкою вимог, виконувати які потрібно обов'язково:

       сівозміна займає 4 роки;

       не бажано застосовувати тільки ALS-інгібітори для контролю бур'янів у сівозміні;

       на сайті Grano кожен фермер може купити посівмат ріпаку під сучасну технологію вирощування.

Переваги купівлі гібриду ріпаку на сайті Grano

Інтернет-магазин Grano пропонує посівний матеріал ріпаку за готівку та безготівковий розрахунок від найкращих виробників насіння ріпаку Pioneer, КВС та інших .

Компанія - офіційний дилер SYNGENTA, Сади України, Зростання Агро та інших надійних постачальників посівмату та ЗЗР в Україні. Закупівельна вартість насіння ріпаку за кг та за тонну також приємно здивує, як і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можливість розрахунку за готівку або безготівковий розрахунок полегшує процес закупівлі насіння від виробника, робить його  максимально зручним для кожного клієнта. Наявність сайту зі зручним інтерфейсом, команда менеджерів підтримки спрощує момент замовлення, дозволяє закуповувати посівмат у будь-який зручний час, навіть не виходячи з офісу.

Grano - завжди якісний посівмат ріпаку із сертифікатом якості на кожну партію. Купуючи товар на сайті Grano, кожен отримує оригінальну продукцію, компетентний супровід менеджера. Все, щоб ваш ріпак радував стабільною врожайністю та прибутком.