Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Понеділок 08:30-17:00
Вівторок 08:30-17:00
Середа 08:30-17:00
Четвер 08:30-17:00
П'ятниця 08:30-17:00
Субота Вихідний
Неділя Вихідний
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Інсектициди

Інсектицид Канонір Дуо
0
1 030грн./л
Інсектицид Адмірал
0
4 137грн./л
Інсектицид Ексірель
0
6 907грн./л
Інсектицид Регент 20 G
0
520грн./кг
Інсектицид Дозор
0
2 167грн./кг
Інсектицид Форс
0
341грн./кг
Інсектицид Колорадоцид
0
151грн./л
Інсектицид Белт
0
6 722грн./л
Інсектицид Проклейм
0
4 397грн./кг
Інсектицид Актарофіт К 1,8
0
1 473грн./л
Інсектицид Ветеран
0
643грн./л
Інсектицид Децис
0
1 404грн./л
Інсектицид Бі-58 Новий
0
362грн./л
Інсектицид Фуфанон
0
295грн./л
Інсектицид Пірінекс Супер
0
554грн./л
Інсектицид Ентоцид (Метаризін) 0,2
0
329грн./кг
Гербіцид Унісулам
0
2 000грн./кг
Інсектицид Вантекс
0
1 451грн./л
Інсектицид Стар 20
0
743грн./л
Інсектицид Тіара
0
811грн./л
Інсектицид Разит
0
1 418грн./л
Інсектицид Актеллік
0
1 338грн./л
Інсектицид Контадор Дуо
0
1 081грн./л
Інсектицид Димевіт
0
443грн./л
Інсектициди

Інсектициди – все, що потрібно знати

Головною функцією інсектицидів є знищення шкідливих комах. Вони впливають на нервову систему шкідника, блокуючи поширення ферментів та знищують дорослих комах, їх яйця та личинки.

Інсектицити можуть потрапити в організм шкідника різними шляхами, наприклад через дихальну систему або органи травлення. Спочатку діюча речовина всмоктується у тканини рослин. Відразу, як шкідник торкається обробленої препаратом поверхні вусами, кутикулою, хоботком або лапами, контактний інсектицид розпочинає свою дію та впливає на подальше функціонування шкідника.

Комахи постійно набувають стійкості до хімічних речовин, отже обсяги інсектицидів для обробітку сільськогосподарських культур продовжують зростати в усьому світі. Багато з відомих препаратів блокують фермент, що грає головну роль у передачі нервових сигналів, тим самим вбиваючи шкідника. А основний механізм, завдяки якому комахи можуть стати резистентними, вмикає мутацію у цьому ферменті.

Класифікація препаратів

Інсектициди класифікуються як за за способом поглинання діючих компонентів шкідником, так і за основними хімгрупами речовин, типом комахи та хімічним складом. Такі засоби забезпечують надійний захист посівів та збереження урожаю.

Але класифікації інсектицидів постійно розширюються, адже комахи проявляють стійкість до діючих речовин та виникають нові популяції. Крім того, з кожним сезоном зростає попит на виробництво максимально безпечних для людини та навколишнього середовища пестицидів. Тому ми постійно оновлюємо асортимент інсектицидів у нашому інтернет-магазині згідно сучасних тенденцій.

За типом шкідників

Інсектициди поділяються на два класи за типом шкідника. До першого класу належать препарати, які одночасно здійснюють вплив на комах декількох видів, завдяки багатокомпонентному складу із значною кількістю діючих речовин. 

До другого класу належать вибіркові препарати. У їх складі наявний один компонент, який пригнічує чи знищує шкідника різного виду.

За хімічним складом

За хімгрупами речовини поділяють на:

·                     органофосфорна сполука (наприклад, хлорпиріфос та метілпаратіон);

·                     природний та синтетичний піретроїд (дельтаметрини, бета-цифлутрини, лямбда-цигалотрини, тау-флувалінати);

·                     карбамат (метіокарби, пірімікарби);

·                     неоникотиноїд (імідаклоприди, тіаклоприди);

·                     пиметрозини;

·                     флонікаміди;

·                     оксадіазин.

За методом проникнення

Від способу проникнення інсектициду у клітини шкідника залежать і способи їх застосування, і механізми впливу на шкідливий об’єкт. Тому за методом проникнення у клітини інсектициди класифікують так:

·                     контактні – інтоксикують шкідника при зіткненні з різними частинами його тіла. Ефективно діють проти гусениці, метелика, а також проти комах із ротовими апаратами колюче-смокчевого типу;

·                     кишкові – впливають шляхом проникнення у кишкові тракти разом із їжею. Такі засоби ефективні проти шкідників із гризучими типами ротових апаратів;

·                     системні – проникають у клітини рослин, якими харчуються комахи та поширюються по судинах. Такі інсектициди застосовують проти шкідників, які знаходяться на стеблі, листку та корінні;

·                     фумігантні – впливають на комах, потрапляючи в дихальну систему. Вони мають універсальну дію та є ефективними проти шкідників різного типу.

Наш інтернет-магазин пропонує інсектициди з різними способами проникнення, тому ви можете обрати найкращі препарати для захисту посівів саме на вашому полі.

Для чого потрібні інсектициди?

Розвиток сільського господарства регулярно спонукає виробників розробляти нові засоби захисту рослин.

Нині випускаються спеціальні та комплексні засоби, що забезпечують стійкість сільськогосподарських культур до негативних зовнішніх чинників. Для боротьби з шкідниками, які можуть завдати серйозної шкоди врожаю, виробляються інсектициди широкого спектра дії. Це біологічні чи хімічні речовини, які успішно знищують комах-шкідників.

В результаті негативного впливу комах-шкідників значно скорочується урожайність культур. Через розвиток резистентності до діючих речовин контролювати їх поширення стає все складніше. Але проблему можна вирішити, якщо вчасно застосовувати сучасні препарати.

Які виробники інсектицидів кращі?

Інтернет-магазин GRANO  пропонує тільки високоякісні засоби, визнані покупцями з багатьох країн. Ми співпрацюємо з кращими міжнародними виробниками. Наш асортимент представлений такими брендами: Corteva,PEST.UA, BASF,Агрохімічні технології,Syngenta,Хімагромаркетинг, Bayer,ALFA Smart Agro, Nufarm,Best, SumiAgro,Rangoli,FMC, Нертус,August,UKRAVIT, UPL, Monsanto, Тому купити інсектициди в Україні високої якості ви можете через наш сайт.

Кожен фермер знає, що якісні інсектициди забезпечують ефективний захист культур від шкідників, впливають на обсяг та якість майбутнього врожаю, а відповідно й на загальний результат. Нині снує широкий вибір засобів на українському ринку, але не забувайте, що можна легко придбати підробку. Тому, перш за все, необхідно звертати увагу на якість препаратів при покупці. Але важливим критерієм у виборі є також і ціна. Наші консультанти завжди готові надати вам поради щодо підходящого препарату. У нашому каталозі представлена велика кількість інсектицидів, що вирішують польові проблеми, тому ми допоможемо обрати кращий пестицид для очищення вашого поля від шкідників.

Як правильно вибрати?

Для вибору ефективного інсектициду та вирішення вашої польової проблеми, необхідно дослідити природно-кліматичні особливості зони вирощування, технології, збудників та інші можливі причини поширення шкідників. До того ж, важливо з’ясувати який саме організм загрожує посівам та площу зараження. Виявити загрозу потрібно якнайшвидше, адже розповсюдження шкідника може дуже негативно вплинути на стан посівів. Ці підготовчі етапи допоможуть фермерові вирішити важливе завдання – який інсектицид придбати

Крім того, необхідно обирати ті засоби, які будуть безпечні для об’єктів навколишнього середовища, які не здійснюють негативний вплив на агрофітоценоз, зокрема не проявляють фітотоксичність, післядію на наступні культури в сівозміні.

Радимо купувати препарати лише в офіційних постачальників, адже на ринку зустрічаються дешеві підробки. Замовляйте тільки якісний інсектицид, ціна є важливим та визначальним критерієм при виборі.

При покупці уважно перевіряйте упаковку, яка має містити спеціальні знаки та у жодному разі не повинна бути пошкоджена. Також, обов’язково просіть сертифікат якості та уточнюйте інші деталі: інструкції, вміст, номер партії, дату виробництва, термін придатності, клас небезпеки. Такі інсектициди можна придбати оптом чи в роздріб у компанії Гранно.

Як правильно використовувати інсектициди?

Інсектициди потрібно використовувати тільки згідно рекомендацій, адже вони містять дуже сильні діючі речовини в складі. Їх використання передбачає обов’язкове дотримання правил захисту, зважаючи на їх токсичність.

Працівник, що здійснює обробку повинен одягнути спеціальні засоби індивідуального захисту, знімати які суворо заборонено.  Також забороняється вживати їжу, пити та курити. Якщо препарат потрапив на шкірний покрив, обов'язково необхідно промити милом.

Під  час приготування розчину необхідно обов’язково  дотримуватися  рекомендацій виробника. Надмірне внесення інсектициду може значно зашкодити культурі та грунту, а при низькій концентрації необхідно здійснити додаткове обприскування. У нас ви можете придбати інсектициди оптом чи в роздріб, та отримати всі необхідні рекомендації.

Де купити і яка вартість

Вибір перевіреного постачальника- головне застереження від покупки підробки. Використання неякісних ЗЗР може призвести до значних та безповоротних втрат на полі. Ми пропонуємо  тільки ті інсектициди (ціна в Україні – одна з найвигідніших), ефективність яких перевірена та підтверджена на українських полях протягом багатьох сезонів, і про які відомо кожному агрономові. 

Наші консультанти готові запропонувати вам ефективні комплексні системи захисту для рослин та тільки найкращі рішення для вашого господарства. Уже зараз ви можете швидко придбати інсектициди, які захищають різні польові культури.

Купити інсектициди в GRANO

ТОВ «ГРАННО» є надійним дистриб’юторіом якісних пестицидів та інших ЗЗР, які користуються високим попитом уже багато років. Ми пропонуємо великий асортимент необхідних  ЗЗР для вирішення проблем на полі, переглянути які можна у нашому каталозі.

Основними із принципів нашої діяльності є співпраця з найкращими міжнародними виробниками ЗЗР, тільки високоякісні товари,  вигідні та доступні ціни на нашу продукцію, клієнтоорієнтованість.

Співпраця з нами приносить хороший результат, пропонуємо вам у цьому переконатись! Ми завжди готові  допомогти нашим постійним та новим клієнтам отримати високі результати. З нами тільки вперед!