Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Понеділок 08:30-17:00
  • Вівторок 08:30-17:00
  • Середа 08:30-17:00
  • Четвер 08:30-17:00
  • П'ятниця 08:30-17:00
  • Субота Вихідний
  • Неділя Вихідний

Насіння кукурудзи

Насіння кукурудзи Аргумент ФАО 250
0
1 400грн./мішок
Насіння кукурудзи ДН Гарант ФАО 200
0
1 300грн./мішок
Гібрид кукурудзи МАС 47.П (MAS 47.P)
0
2 308грн./мішок
Насіння кукурудзи Данііл ФАО 280
0
1 800грн./мішок
Насіння кукурудзи ЄС Анамур ФАО 220
0
1 825грн./мішок
Насіння кукурудзи Здобуток ФАО 290
0
1 650грн./мішок
Гібрид кукурудзи МАС 35.К (MAS 35.K)
0
2 553грн./мішок
Насіння кукурудзи НЕРТУС-271 МВ
0
1 828грн./мішок
Гібрид кукурудзи МАС 44.А (MAS 44.A)
0
1 938грн./мішок
Гібрид кукурудзи МАС 45.М (МАS 45.М)
0
1 969грн./мішок
Гібрид кукурудзи КВС 2370 (KWS 2370)
0
2 910грн./мішок
Гібрид кукурудзи МАС 28.А (MAS 28.A)
0
1 640грн./мішок
Насіння кукурудзи Скорпіус
0
4 555грн./мішок
Гібрид кукурудзи КВС 6471 (KWS 6471)
0
1 900грн./мішок
Насіння кукурудзи П8409 (P8409)
0
4 240грн./мішок
Насіння кукурудзи Феномен
0
4 670грн./мішок
Закінчується
Насіння кукурудзи Голосіївський 260 СВ ФАО 290
0
1 000грн./посівна одиниця
Гібрид кукурудзи MAС 23.М (МАS 23.М)
0
2 508грн./мішок
Насіння кукурудзи Оршанець ФАО 230
0
1 700грн./мішок
Гібрид кукурудзи Колібріс (Kolibris)
0
1 500грн./мішок
Насіння кукурудзи Немирів ФАО-180
0
1 300грн./мішок
Насіння кукурудзи Мінерва
0
6 473грн./мішок
Насіння кукурудзи Твіст ФАО 270
0
1 900грн./мішок
Насіння кукурудзи Марсер ФАО 250
0
1 225грн./мішок
Насіння кукурудзи

Купити насіння кукурудзи в інтернет-магазині компанії Гранно

Компанія Гранно працює на аграрному ринку України вже не один рік Тому наше насіннєве портфоліо представлено високоякісним посівним матеріалом кукурудзи різних груп стиглості.  Ми пропонує перевірені варіанти для будь-якого поля, які забезпечать максимальний урожай. Наявний посівний матеріал кукурудзи має сертифікати якості. Ми сумлінно перевіряємо кожну партію на показники чистоти та однорідність, обов’язково визначаємо стійкість до шкідливих організмів. Тому насіння кукурудзи від  інтернет-магазина Гранно  відповідає всім перерахованим вище критеріям.


Великий вибір гібридів кукурудзи

Ефективне вирощування кукурудзи передбачає використання якісного посівного матеріалу з високим потенціалом продуктивності, а також стійкістю до шкідливих організмів та негативних факторів навколишнього середовища. Саме таке насіння пропонує компанія Гранно, ми піклуємось, щоб мільйони сільгоспвиробників раціонально та ефективно використовували ресурси господарств.

Популярність гібридів кукурудзи на вітчизняному ринку постійно збільшується. Тому попит на посівмат культури завжди високий та стабільно зростає. Компанія Гранно постійно збільшує асортимент насіння гібридів кукурудзи. Так, ми пропонуємо значну кількість позицій різних груп стиглості:

    ·         рання стиглість;

    ·         середньорання;

    ·         середня стиглість;

    ·         середньопізня;

    ·         пізня стиглість.

Тому у вас є можливість обрати гібрид кукурудзи, який покаже ідеальні результати у вашій природно-кліматичній зоні, враховуючи наявні особливості та переваги. В свою чергу, наші спеціалісти допоможуть підібрати такий посівний матеріал, який покаже високу продуктивність на вашому полі.

Якого виробника насіння кукурудзи вибрати?

Ми співпрацюємо зі світовими виробниками посівного матеріалу, які широко визнані покупцями з різних країн та багато є українських виробників.  Наше портфоліо представлено кращими брендами: Limagrain, MAS Seeds, Brevant, Маїс, Syngenta, Euralis, KWS,Степова, Маїс Дніпро, Рост Агро. Тому ви можете обрати насіння саме для вашого поля, яке буде показувати високі врожайні показники не один рік.

Як вибрати насіння кукурудзи?

Вибір насіння кукурудзи – відповідальне завдання, оскільки для кожного поля необхідний індивідуальний підхід через неоднорідність за ґрунтовими властивостями та попередніми технологіями. Тому оптимально використовувати декілька гібридів із різними характеристиками (стиглість, тип, густота стояння, стійкість). Навіть для зон, де можна використовувати посівний матеріал із високим ФАО, рекомендовано обирати різні строки дозрівання. Таким чином можна зменшити ризик втрати валового обсягу зерна через несприятливі погодні умови, а також оптимізувати посівні строки та збиральну кампанію.

Щоб отримувати стабільно високі врожаї кукурудзи компанія Гранно пропонує різні гібриди з будь-яким типом, у тому числі.

-          Інтенсивні, які демонструють максимальний результат, коли агрофон підвищений.

-          Гібриди адаптивні до нестабільних умов вирощування.

-          Високостабільні, щоб отримати гарантований урожай на ґрунтах із низьким вмістом необхідних речовин.

Як визначити період вегетації по ФАО?

Підбір гібрида кукурудзи відносно ФАО допомагає аграріям завчасно та точно визначати період дозрівання. Значення цього показника прямо пропорційне не сумі вегетаційних днів, а середніх температур.

Вважається, чим нижча цифра ФАО, тим насіння ранньостигліше. В свою чергу, генетичний потенціал пізніших гібридів вищий.

Стиглість за показниками ФАО: 

    ·         150-199 ФАО – ранньостиглий, вегетаційний період – 90-100 днів;

    ·         200-299 ФАО – середньоранній, вегетаційний період – 100-115 днів;

    ·         300-399 ФАО – середньостиглий, вегетаційний період – 115-120 днів;

    ·         400-499 ФАО – середньопізній, вегетаційний період – 120-130 днів;

    ·         500-600 ФАО – пізньостиглий, вегетаційний період – 135-140 днів;


Що таке стійкість кукурудзи до вилягання?

Надмірне зволоження, незбалансоване живлення культур, високі стебла, високе кріплення качанів, сильний вітер можуть спричинити прикореневе вилягання кукурудзи. А через вплив шкідливих організмів, у тому числі мікроорганізмів, відбувається стеблове вилягання або зламування посівів.

Щоб протистояти різного виду виляганню, потрібно сіяти насіння, адаптоване до конкретної ґрунтово-кліматичної зони, з високою толерантністю до значної кількості хвороб. Необхідно також дотримуватися головних технологічних вимог: сіяти після оптимальних попередників, використовувати глибоку обробку ґрунту, що передбачає загортання рослинної рештки.

Що таке стійкість до посухи?

Якщо літо дуже сухе з незначною кількістю опадів, необхідно обрати насіння, яке найкраще підходить для даного регіону. Стійкість до посухи гібрида встановлена, насамперед, генетично. Він повинен мати потужну кореневу систему, яка проникає в ґрунт на глибину до 1,5-2 м. Таким чином рослина використовує вологу з низинних шарів, а листя має здатність менше випаровувати вологу. Насіння кукурудзи купити в Україні, яке проявляє такі властивості можна в нашому інтернет-магазині Grano.in.ua

Посуха здійснює негативний вплив на якісні показники рослини: зменшується розмір качанів, зернова маса, знижується висота, міжвузловий розмір, довжина листків та інше. Стійкість генотипа до посушливих умов визначають різною урожайністю зерна, на яку впливає морфологічна й біологічна ознака.


Яка стійкість кукурудзи до хвороб?

Протягом вегетації на культуру впливає значна кількість різних збудників: грибки, бактерії, віруси та інші мікроорганізми. Їх поширення забезпечують несприятливі природно-кліматичні умови. Серед найбільш шкодочинних хвороб, які заражають посівам кукурудзи: стеблова та коренева гниль, фузаріоз, пухирчаста та летюча сажка, гельмінтоспоріозна плямистість та інші. Тому коли ви плануєте купити насіння кукурудзи, звертайте увагу на його стійкість до можливих захворювань у вашому регіоні.

Важливий напрямок діяльності селекціонера у процесі створення нового сорту чи гібрида – підвищення імунітету культури проти поширених збудників. Адаптовані генетичні властивості, використання ЗЗР у комплексі гарантують стійкість до будь-яких захворювань.

Яка ціна на насіння кукурудзи в Гранно?

Ми знаємо, що кожен покупець хоче купити насіння кукурудзи, гібриди, які покажуть високі продуктивні показники. Урожайність – один із визначальних факторів при виборі посівного матеріалу. Та крім того, не менш важливо враховувати співвідношення якість/вартість насіння кукурудзи. Ціна – важливий виробничий фактор, який впливає на економічну ефективність галузі. Оптимальна вартість посівного матеріалу не збільшує витрати на виробничі операції. У нашому магазині можна придбати насіння кукурудзи, ціна в Україні одна з найвигідніших

Наша компанія наполегливо працює над тим, щоб запропонувати вам тільки якісне насіння кукурудзи української селекції чи зарубіжної за конкурентною та вигідною вартістю. Крім того, у нас ви можете купити насіння кукурудзи оптом, ціна (Україна) якого краща на агроринку.

Переваги: купити кукурудзу в Гранно

Ми цінуємо кожного нашого клієнта та постійно вдосконалюємо нашу діяльність. Купуючи у нас насіння кукурудзи, ви отримаєте:

    ·         якісний, сертифікований посівмат кукурудзи;

    ·         перевірені насіннєві партії на чистоту;

    ·         посівний матеріал без дефектів;

    ·         насінини однакової форми;

    ·         посівмат стійкий до шкідливих організмів;

    ·         насіння пристосоване до різних природно-кліматичних умов.

Щоб покращити обслуговування, ми створили зручний інтернет-магазин над яким активно працює наша команда, щоб ви обрали необхідний вам товар за прийнятною вартістю. Ми потурбувались, щоб ціна на насіння кукурудзи в Україні була оптимальною до ринкових умов, тепер вибір за вами!