Меню
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Наша адреса:
Україна, м. Кропивницький, вул. Олега Паршутіна, 24 а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок 08:30-17:00
 • Вівторок 08:30-17:00
 • Середа 08:30-17:00
 • Четвер 08:30-17:00
 • П'ятниця 08:30-17:00
 • Субота Вихідний
 • Неділя Вихідний

Гербіциди

Гербіцид Геліантекс
0
18 134грн./л
Гербіцид Тотал
0
439грн./л
Хіт продажів
Гербіцид Гліфовіт
0
402грн./л
Гербіцид Центуріон3
0
585грн./л
Гербіцид Еверест
0
11 753грн./кг
Гербіцид Легенда
0
718грн./л
Гербіцид Метризан
0
1 356грн./л
Гербіцид Агент
0
300грн./л
Гербіцид Експрес
0
10 605грн./л
Гербіцид Фермер
0
922грн./кг
Гербіцид Оскар Преміум
0
505грн./л
Гербіцид Антисапа
0
1 536грн./л
Гербіцид Флумет
0
7 191грн./л
Гербіцид Антисапа Ліквід
0
1 426грн./л
Гербіцид МайсТер
0
9 508грн./кг
Гербіцид Тітус Екстра
0
11 548грн./кг
Гербіцид Лаудіс
0
3 218грн./кг
Гербіцид Основа
0
366грн./л
Гербіцид Хармоні Класік
0
5 972грн./кг
Гербіцид Гренадер Максі
0
2 463грн./кг
Гербіцид Тізер
0
384грн./л
Гербіцид Агростар
0
410грн./л
Гербіцид Харнес
0
351грн./л
Гербіцид Торнадо 500
0
242грн./л
Гербіциди

Гербіциди – все, що потрібно знати

У сучасному землеробстві захист сільськогосподарських культур від бур’янів – один із важливих елементів технології вирощування. Рослини-шкідники створюють значну конкуренцію культурам щодо доступу до корисних речовин, вологи, повітря, світла, тепла.

Максимальна небезпека від шкідливих рослин посилюється за несприятливих умов: висока температура повітря та нестача вологи. Крім того, бур’яни у посівах сільськогосподарських культур погіршують якість здійснення технічних операцій, особливо збір урожаю.

Втрати врожаю від забур’яненості становлять від 20 до 50%, а іноді й 100%.

Види гербіцидів

Гербіциди мають різну класифікацію відносно об’єкту впливу, характеру, складу та інших показників. За охопленням дії на культурні рослини та бур’яни їх поділяють на два види:

 1. Гербіциди суцільної дії (ціна залежить від складу препарату). Такі пестициди можуть завдати незворотного впливу на будь-які рослини на обробленій площі. Гербіциди суцільної дії застосовують лише за відсутності культурних посівів, оскільки в іншому разі вони їх знищать. Обробляють ділянку такими препаратами до висіву, до висадки саджанців, після збору врожаю та по закінченню плодоношення. Крім того, їх використовують для підготовки ділянок до сільськогосподарського використання, створення доріг чи будівництва інших споруд. Купити гербіцид суцільної дії в Україніможна у нашому інтернет-магазині.
 2. Вибіркової дії або селективні – пестициди, якими можна обробляти безпосередньо посіви сільськогосподарських культур. Препарати знищують лише певні шкідливі види рослин. Деякі післясходові гербіциди з даної групи краще знищують багаторічні бур'яни, інші – однорічні.

Гербіциди за методом впливу на бур'яни ділять на види:

 1. Ґрунтові – обробка ґрунтової поверхні для захисту від небажаної рослинності.
 2. Системні – проникнення діючих речовин у клітини бур’яну, що приводить до його повної загибелі. 
 3. Контактні – знищують лише оброблювані частини рослин.

Необхідно обов’язково дотримуватися рекомендацій як застосовувати гербіциди. Вартість препаратів різниться залежно від виробника.

Яка роль гербіцидів?

У нинішніх умовах здійснення сільськогосподарської діяльності, пестициди користуються значним та зростаючим попитом. Тепер щоб отримати високий урожай чи, навіть, мінімальний, без використання засобів захисту рослин не обійтись. На стан посівів негативно впливають шкідники, захворювання і значно шкодять бур'яни. Злісна рослина-шкідник перешкоджає оптимальній вегетації культури, швидко поширюється на посівах і, в результаті, значно знижує врожайність. Тому ефективна чистка поля від бур'янів обов’язково передбачає застосування перевірених препаратів – гербіцидів. Такі пестициди можуть знищити дуже злісні види рослин-шкідників без негативного впливу на культури.

Головна відмінність гербіцидів від інших засобів захисту – висока фітотоксичність. Цей показник демонструє стійкість культури до хімічних препаратів. Сполуки діючих речовин швидко потрапляють у клітини бур'яна через листову поверхню чи кореневу систему. Таким чином, органічні та неогранічні з'єднання перешкоджають синтезу амінокислот і, як наслідок, зупиняють вегетацію небажаної рослинності.

Які виробники гербіцидів кращі?

Ми, ТОВ «ГРАННО», співпрацює з кращими міжнародними виробниками гербіцидів, які визнані покупцями з багатьох країн. Ми пропонуємо такі бренди: Corteva,PEST.UA, BASF,Агрохімічні технології,Syngenta,Хімагромаркетинг, Bayer,ALFA Smart Agro, Nufarm,Best, SumiAgro,Rangoli,FMC, Нертус,August,UKRAVIT, UPL, Monsanto. Тому на ваш вибір ЗЗР, які будуть демонструвати максимальний захист не один сезон. Купити гербіциди в Україні тепер можна швидко та зручно в нашому інтернет-магазині GRANO.

Для сільгоспвиробників складним завданням є вибір гербіцидів. Склад, об’єкт захисту, механізм дії може бути подібним. На ринку пропонують велику кількість гербіцидів зарубіжного виробництва. Тому наші агрономи  готові допомогти вам обрати правильний продукт серед представлених, та саме той засіб, який продемонструє високий захист ваших культур. 

Як правильно вибрати?

Вибір правильного гербіциду передбачає детальне дослідження проблеми на полі. На початкових етапах доцільно здійснити обробку ґрунтовими пестицидами. Це допоможе захистити культури від бур’янів у стресовий період.  Купити грунтовий гербіцид можна у інтернет-магазині GRANO.

Як правильно використовувати гербіциди?

Гербіциди – це хімічні препарати, які містять надзвичайно сильні біологічно активні речовини з різним періодом розпаду в ґрунті та навколишньому середовищі. Кожен вид проявляє різний вплив завдяки речовинам, із яких складається. Проте їх застосування передбачає обов’язкове дотримання правил захисту, зважаючи на токсичність засобів.

При приготуванні робочого розчину обов'язково варто дотримуватися рекомендованих виробником норм. При низькій концентрації препарату необхідно буде здійснити повторну обробку. Перевищення норми може негативно вплинути на культуру або завдати шкоди родючості ґрунту. Через наш інтернет-магазин можна швидко купити гербіциди в Україні, ціна вказана в каталозі по кожному препарату. 

Де купити і яка вартість

Щоб надійно захистити рослини необхідно використовувати ефективні гербіциди. Це базові препарати, результативність яких перевірена та підтверджена на полях протягом років, і про які відомо кожному агрономові. У нашому каталозі представлено саме такі гербіциди. Ціна у магазині GRANO  найоптимальніша до ринкових умов. Покупці повинні розуміти, що дуже низька вартість може свідчити про низьку якість, оскільки виробництво ЗЗР включає значні затрати на технологію та ресурси. 

Крім того, наші спеціалісти знають ефективні комплексні системи захисту рослин для будь-якого поля. Тому готові запропонувати тільки кращі рішення для вашого господарства. У нас ви можете швидко купити гербіциди різного виду.

Купити гербіциди в GRANO

Замовляти гербіциди варто лише в перевірених виробників чи постачальників. Обов’язково, обираючи препарат, перевіряйте на упаковці захисні знаки.

ТОВ «Гранно» - надійний постачальник ефективних пестицидів міжнародних компаній. Ми активно продаємо засоби захисту рослин із 2016 року. Асортимент гербіцидів на ринку України є значним, проте покупці досі зіштовхуються з низькою якістю таких продуктів. Одне з головних завдань нашої компанії – забезпечення сільгоспвиробників пестицидами, які дійсно ефективні. Головні принципи роботи  інтернет магазина GRANO:

·         співпраця з кращими міжнародними виробниками;

·         стабільно забезпечуємо продукцією високої якості;

·         ціни на засоби захисту рослин – низькі;

·         орієнтуємось на попит та потреби клієнтів.

Компанія Гранно – надійний партнер, із яким працювати вигідно та ефективно. Ми максимально допоможемо нашим клієнтам отримати надприбутки.